Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.01.16
6205 2
Друкувати
Обране

Щодо перерахунку пенсій, призначених відповідно до закону україни "про державну службу"

Мені призначено пенсію згідно з Законом України “Про державну службу”. Я продовжую працювати. Чи буде перераховано мою пенсію та збільшено їїрозмір”?

 

Частиною 5 розділу ІІІ Закону України від 02.03.2015 №213-VІІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення” з 1 червня 2015 року скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначались, зокрема згідно з Законом України “Про державну службу”.

Відтак, з 01.06.2015 року органами Пенсійного фонду України пенсії відповідно до Закону України “Про державну службу” не призначаються, а призначені до 01.06.2015 року – не перераховуються.

Водночас повідомляємо, що розмір пенсії до виплати може збільшуватись якщо в складі пенсії є підвищення, надбавки, доплати, розмір яких обчислюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Окрім цього пенсії, призначені відповідно до Закону України “Про державну службу”, індексуються згідно з Законом України “Про індексацію грошових доходів населення” та Порядком проведення індексації грошових доходів населення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 №1078.

ПФУ

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Яяяяя
28.01.2016
"Водночас повідомляємо, що розмір пенсії до виплати може збільшуватись якщо в складі пенсії є підвищення, надбавки, доплати, розмір яких обчислюється виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність." Кто то может мне это объяснить????
коля
05.02.2016
Кожен пенсіонер за віком повинен нарешті зробити вибір: або він (вона) працює і отримує заробітну плату або не працює і отримує пенсію. Досить пенсіонерам сидіти на двох стільцях, коли в країні повно "працездатних" , що і одного не мають.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі