Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.06.16
12181 33
Друкувати
Обране

Щодо відновлення пенсійних виплат для працюючих пенсіонерів в повному обсязі

Члени Комітету розглянули проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо відновлення повного обсягу пенсійного забезпечення для працюючих пенсіонерів) №4325.Законопроектом пропонується внести зміни до Законів "Про пенсійне забезпечення", "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та "Про наукову і науково-технічну діяльність", якими передбачено, що виплата пенсії працюючим пенсіонерам на підприємствах, в установах і організаціях, крім державних органів, здійснюється у повному розмірі.

Під час обговорення зазначалося, що у разі ухвалення Верховною Радою даного законопроекту, з чинного законодавства буде виключена тимчасова на 2016 рік норма, яка обмежує виплати пенсій, призначених за віком, по інвалідності, на пільгових умовах та як чорнобильцям й науковцям.

Зазначене забезпечить для працюючих пенсіонерів отримання пенсійних виплат в повному обсязі і не застосовувати до них обмежувальні заходи.

Голова Комітету Людмила Денісова впевнена, що такі зміни зможуть гарантувати підвищення рівня життя для пенсіонерів та забезпечать доступ громадян до їх законних прав.

«Фінансовий стан нашої держави на сьогодні поліпшився, тож і надалі обмежувати суму виплат пенсій працюючим громадянам немає необхідності. Ми підтримуємо даний законопроект та рекомендуватимемо Верховній Раді України прийняти його за основу з подальшим доопрацюванням до другого читання», - заявила Людмила Денісова.

Комітет за результатами рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект за основу.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
12.08.22 Від чого залежить розмір доплати за понаднормовий стаж? Від тривалості страхового стажу та розміру пенсії особи, обчисленої за формулою, наведеною у ст. 27 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (в залежності від набутого страхового стажу та заробітної плати).
15.07.22 Наступного року Україна має завершити впровадження базового пенсійного доходу Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що середній розмір пенсії станом на 1 липня 2022 року склав 4 437 гривень, що майже на 660 гривень (або на 17 %) більше у порівнянні з 1 липня 2021 року.
29.06.22 Про зміну способу виплати пенсії Відповідно до закону пенсія в Україні виплачується щомісяця через відділення АТ “Укрпошта” або через банк. Спосіб виплати пенсіонер обирає самостійно. Обраний спосіб виплати або раніше обраний банк пенсіонер може змінити за власним бажанням. Для цього необхідно подати відповідну заяву.
коментарі
(33)
Коля
08.06.2016
Опять идут неверным путём Бандюковича: тот тоже выганял молодых, а на их места принимали пенсионеров. Рассчёт, очевидно, был на то, что молодые , чтоб выжить, пополнят ряды торгашей, т.е. сами себе создадут рабочие места. А они почему-то пошли на Майдан...
В.
08.06.2016
Працюючим пенсіонерам пенсію платити не потрібно, хочуть хай працюють не офіційно. Зараз всім дуже важко копійку заробляти.
Людмила В.
14.06.2016
правильно, бо пенсіонери мають стаж,необхідний для призначення пенсії,тепер мають роботу і пенсію, а де молоді наберуть того стажу ?ще й пенсійний вік підвищили.
Маша В.
08.06.2016
То може їм і дихати не потрібно? Зараз важке екологічне становище.
Наталя
08.06.2016
Пенсіонери можуть отримувати і песнсію(хай не повністю) і заробітну плату у них є вибір, а молодь безробітна залишається. Я вважаю, що зараз молоді люди набагато розумніші пенсіонерів які на компютер дивляться як на "нові ворота"
Наталія Наталя
08.06.2016
Наталя.Я з вами згідна.І хай тут нас закидують камнями,пенсіонерам потрібно дати дорогу молодим.Я можу кучу прикладів привести про працюючих пенсіонерів в яких повно грошей,добра пенсія,але їм не хочеться сидіти дома бо їм там скучно.
Оксана Наталія
14.06.2016
Повністю погоджуюсь з Вами, Наталіє! Хочу добавити про своїх пенсіонерів. Вони працюють від відпустки до відпустки, від лікарняного до лікарняного, їм виконання доведених показників "до лампочки", тому мусить витягувати показники молодь, яка дорожить своїм робочим місцем і мріє заробити хоч якийсь страховий стаж!
Олег Наталя
08.06.2016
В тому і справа, що сучасна молодь "розумніша" і не хоче працювати цілий день сапкою на полі , а хоче клацати мишкою і отримувати велику зарплату. У мене в управлінні кожного року змінюється до 50 % кадрів, приходить молодий спец. після вишу, працює 1-1,5 роки . щоб заробити початковий стаж і йде далі в приватний сектор. Якщо вигнати пенсіонерів то працювати буде нікому. І така ситуація майже у всіх бюджетних установах.
Наталія Олег
08.06.2016
А у нашому управлінні ми пенсіонерів випхали з великим скандалом,бо вони сиділи,ні хріна не робили,по телефону тринділи та чаї розпивали,а прийшов час скорочувати штати почали істерики закатувати,ми ж герої праці,ми ще хочемо працювати.У нас в районі немає приватного сектору,так що молодь працює за будь яку заробітну плату і сапкою на городі теж.А пенсіонери теж не дуже хочуть працювати на городі,в основному хочуть працювати в кабінетиках,особливо в містах.
Світлана Наталія
14.06.2016
Гріш ціна вашому району і насамперед молоді, яка не зуміла і не бажає створювати приватний сектор, а чекає на мінімалку, на якій сидять пенсіонери, щоб вижити.
Людмила Олег
08.06.2016
Ось підпишусь під кожним словом! Шукаємо зараз бухгалтера, так, коли чують посадовий оклад, ввічливо прощаються.
Вадим Наталя
08.06.2016
Не меліть дурниць.З ваших слів виходить,що це кляті пенсіонери позаймали всі робочі місця і не пускають молодь.Шановна зайдіть на любий сайт з пошуку роботи, рідійдіть до дошок з оголошенням, там висить купа вакансій, але молодь не поспішає займати ці робочі місця.Причина безробіття серед молоді не неможливість знайти роботу, а дуже низький рівень оплати праці.Молодь просто не хоче працювати за ті копійки, які наші мудрі правителі , називають соц.стандартами. Можливо у великих містах ще є бажаюча молодь працювати у бюджетній сфері, а от по селах одні пенсіонери і молодих туди палкою не заженеш .Крім того ми ж будуємо ринкову економіку і роботодавець сам вирішує кого брати на роботу.
Олена
08.06.2016
Повірьте, ті, хто як на нові ворота дивиться на комп'ютер, не завжди пенсіонери. Кмітливість, бажання вдосконалюватись постійно не залежить від віку.
Ирина
08.06.2016
а теперь вспомним, что налогом облагается та часть пенсии, что больше 3 МЗП на начало года, а это 4134,00 грн! так что давайте не будем жалеть тех пенсионеров, которым облагают пенсию, не такие они и бедные... и работают не на должности уборщицы ЖЕКа или дворника за 1 МЗП... а в придачу к пенсии (не меньше, чем 4134,00 грн.) они получают ЗП тысяч 5 ещё минимум...
Ольга
08.06.2016
Да! Особливо пенсіонерів дуже багато у районних відділах освіти і в поліклініці.А молодь їздить викладати уроки у різні села,щоб мати 6 годин для початку.!
Леся
08.06.2016
Ирина 08.06.2016 а теперь вспомним, что налогом облагается та часть пенсии, что больше 3 МЗП на начало года, а это 4134,00 грн! так что давайте не будем жалеть тех пенсионеров, которым облагают пенсию, не такие они и бедные... и работают не на должности уборщицы ЖЕКа или дворника за 1 МЗП... а в придачу к пенсии (не меньше, чем 4134,00 грн.) они получают ЗП тысяч 5 ещё минимум... Податком обкладалась пенсія більше 150% розміру прожиткового мінімуму, тобто 1611 грн.
Леся
08.06.2016
Податком для працюючих пенсіонерів обкладалась пенсія більше 150% розміру прожиткового мінімуму, тобто більша 1611 грн. , для непрацюючих- більша 4134 грн.
Ирина Леся
09.06.2016
та даже и если 1611... 8 тарифный разряд - 1943 грн у человека с высшим образованием, даже НСЛ не получается, потому что на 13 грн больше нормы!!!... и всё!!!! нада так же платить коммунальные в не своем жилье! нада самому одеться, обуться более-менее - среди людей работаешь, покушать! проезда бесплатного нет! жилья своего нет! инвалидности 2 группы нет, как у начальника-пенсионера, и ещё в придачу, сделай работу за ту бедную пенсионерку, которая как ни пойдет в казначейство, так почти на весь день, и у которой из пенсии налог берут! бедняжка этакая...
Пітекантроп
09.06.2016
"Фінансовий стан поліпшився...." бу-га-га. Ну, якщо так все добре, то, можливо, варто прив"язати мінімальну зарплату та мінімальну пенсію до споживчого кошика (реального, а не ту фігню, що нам впарюють) + реальна комуналка + медичне страхування, до якого ми йдемо. І нафіг всіх пенсіонерів примусово відпочивати! Але ж ні! Пенсіонери, ще мають (сина, дочку, онучку) молодого спеціаліста підтримувати, бо в них не вистачить навіть на ПОЖРАТЬ. Дебіли!
Наталья
09.06.2016
У нас тоже половина штата - пенсионеры, когда это сторож или уборщица то ладно справляються, но специалисты- это жесть: маразм + "а раньше такого не было"+ компьютера не понимаю + уважайте старших. И им бедным по 70 лет и не выгониш.
Маша
10.06.2016
А давайте всіх пенсіонерів на розстріл. Однозначно буде економія. Які ж всі звірі. Чи у вас немає батьків? Чи ви не постарієте?
мдя Маша
10.06.2016
а давайте Ви уступите свою посаду пенсінеру бідному, і Ваші діти чи зараз підуть на вулицю на користь пенсіонерів, чи після отримання вищої освіти в престижному вузі на співбесіді при влаштуванні на роботу скажуть: я відмовляюсь, а візьміть пенсіонерку, бо в неї лише пенсія в 2000... та ще і податок беруть...
Маша мдя
10.06.2016
На мою посаду бухгалтера із зарплатою у 2000 діти не хочуть йти! У нас у районі взагалі дефіцит бухгалтерів. Старі помирають , а молодь їде в міста. Не хоче молодь працювати і бухгалтером і ким скажуть і робити все. Кохані.
мдя Маша
10.06.2016
а Ви хочете іти до медсестри в маніпуляційній, якій 75 років, бо вона бідна-нещасна і живе на 2000 пенсії, тому і сидить на роботі? і чи поведете Ви своїх дітей на щеплення до тієї ж медсестри, якщо вона в силу свого віку Манту так робить, що вакцина фонтанчиком ллється з місця уколу? і чи будете Ви задоволені вчителем, який недочуває, недобачає і дрімає на уроках та пише рукою, що труситься, а?це просто ще Вас не зачепило... а коли зачепить, то Ви ж перші будете обурюватись на весь голос і підете скаржитись!
Маша мдя
10.06.2016
Життя нас розсудить. Пенсіонери не винні в тому, що рівень життя не достатній. Хай Ви вчасно підете на пенсію зі своєї посади звільнивши місце молодим. Молодим вчителям, які відносяться до дітей, як до бидла, молодим медсестрам, які не вміють давати уколи зовсім, молодим чиновникам які думають про кар"єру і гроші. Наша дискусія зашла в тупик.
мдя Маша
10.06.2016
а молоді тим паче не винні, що у пенсіонера хоч щось є... а у молодого, крім диплома про вищу освіту, нема нічого... а стосовно молодих вчителів... то напевно Ваша дитина не все Вам розповідає, себе вигороджуючи в вигідному світлі... бо з ГУМАНІЗАЦІЄЮ освіти скоро діти з 1го класу будуть 1 вересня ногою відкривати двері и диктувати вчителю, яка оцінка повинна стояти в табелі за рік, бо якщо раніше в поганих оцінках і поведінці була винувата дитина, а зараз винуватий вчитель... додарувались подарунки на свята вчителям... дови**бувались, хто крутіший подарунок відвалить, щоб дитині 12 стояло в атестаті...
Маша мдя
10.06.2016
Прошу Вас не чіпати моєї дитини! Хай би Ви ніколи не пішли на пенсію!
Леся
10.06.2016
Українці, будьмо добрішими.Невже вам шкода, що пенсіонеру віддадуть його зароблену пенсію повністю?
ирина
13.06.2016
насколько я понимаю, когда они вводили этот налог, они вводили его на 2016 год) принимали закон о госбюджете на 2016 год с учетом этого... да? а теперь раз нашлось бабло на повышение окладов себе в 3 раза, то шоб не гавкалы, нада и народу кость кинуть... а военный сбор как платили, так и платим все... наверное готовят снятие, как очередную кость народу, перед очередными выборами нового-старого президента...
Тетяна 63 роки
14.06.2016
Чому ви всі такі злі на пенсіонерів? Молодь не хече працювати, а хто хоче завжди знайде собі роботу . У мене дочка коли осталась без роботи , з вищою освітою працювала продавцем, жодного дня не сиділа без роботи Я працюю серед молодих, бачу яке відношення до роботи.
Ольга
14.06.2016
Я отношусь как Вы пишите к молодежи и получаю 2000 грн., но у меня группа инвалидности за которую мне не копейки не платят. Это не просто пенсия, а по болезни. И ту несчастную 1049 на лекарство урезали. Вот проблема!!!
Галина
15.06.2016
А чому це всім працюючим пенсіонерам вернути пенсії , а держслужбовцям ні? Вони що не такі самі люди, чи в них великі зарплати? ( маю ввиду місцеве самоврядування). На це село взагалі махнули рукою. Зарплати як держслужбовцям не підвищили, держслужбу не зняли, пенсію не повернули.---ІЗДІВАТІЛЬСТВО. Нікому не булоб обідно- чи працюєш чи пенсія. Можеш працювати працюй, но без пенсії. І це всім всім, а не тим які працюють на мінімальній зарплаті і отримують мінімальну пенсію
Саша Галина
15.06.2016
Я дуже з вами згідна, пані Галино!. Таке враження що за нас ( місцеве самоврядування ) взагалі забули. Хай мене вибачть вчителі, чи бібліотекарі до прикладу, їм піднімають час від часу, а тут виборча посада, пенсію забрали, зарплати мінімум.
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.