Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
7542 8
Друкувати
Обране

В перший рік роботи накопичувального пенсійного забезпечення сплачуватиметься внесок у розмірі 2% заробітку

НКЦПФР розмістила для громадського обговорення доопрацьований проект Закону України «Про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення». Пропонується аби такий закон вступив в силу із 01.01.2019.


Що ж ним, зокрема, запропоновано?

1. Особа, яка відповідно до закону є учасником системи загальнообов’язкового  накопичувального пенсійного забезпечення, матиме право на отримання:

  • одноразової пенсійної виплати
  • пенсії на визначений строк;
  • довічної пенсії.

2. Внески до системи загальнообов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення не є складовою частиною ЄСВ і нараховуються та сплачуються окремо.

Базою  нарахування внесків є доходи учасника системи одержані, у тому числі, але не виключно у формі заробітної плати (грошового забезпечення), інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються учаснику системи у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, на які нараховується ЄСВ.

3. Внески до системи загальнообов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення починають сплачуватись через один рік після набрання чинності цим Законом. Розмір внеску у перший рік становить 2 відсотки.

4. Через 9 місяців з дати набрання чинності цим Законом учасники системи загальнообов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення набувають право обрати пенсійний портфель Накопичувального фонду або авторизований недержавний пенсійний фонд. 

Інтерактивна бухгалтерія

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (8)
Елена
07.09.2018
Я так понимаю, что перечислениями в банк по накопительной пенсии будут заниматься бухгалтера на предприятии. А если каждый работник будет выбирать свой банк для перечисления, это значит, что на каждого работника нужно будет делать отдельную платежку. Это плюс дополнительная работа бухгалтеру за ту же зарплату((
Bac
07.09.2018
Знову навантаження на бухгалтера:
1) проводити розяснення працівникові, щодо утримання із його зарплати;
2) а якщо працівнико однієї установи виберуть різні ставки накопичення та в різних "банках", хто буде вести контроль та ЗВІТУВАТИСЯ; знову буде нова форма звіту???
Бухгалтер
07.09.2018
Похоже да будет новая форма звіту, я извините ё*нусь об стенку, создали программы получается плати плати плати, не заплатил плати, уже путаешься в этих звітах роз'ясненнях.
Анна
07.09.2018
Не совсем поняла, это будет начисление на зарплату так же как сейчас 22% - за счет работодателя, или удержание из зарплаты, как раньше было 3,6%?
олег
07.09.2018
та пішли ви, ср..ні бариги та мародери, нахер зі своїм пенсійним накопиченням. Ніби не зрозуміло, куди ці гроші підуть, а людям черговий податок. Бухгалтерам- гемор.
Вадим
07.09.2018
Чергова спроба законного грабунку ще тих хто не виїхав за кордон і працює не в тіні.
Софія
10.09.2018
Дивлячись на всі попередні сплати (фонди, страхування, внески) все "кануло в лету". Проходить час і ніде немає ніяких грошей. ні на виплату пенсій, ні коштів від страхування, ні вкладів банків (Ощадбанк ,Україна).Теж саме чекає нас і з накопичуванням пенсій (як піраміда тільки першим буде).Всім іншим не хватить (інфляція, нецльове їх витрачаня).
Ольга
11.09.2018
Почему в законе не прописали возможность отказа от накопления?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд