Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.06.21
8074 16
Друкувати
Обране

Влада планує подальше збільшення пенсійного віку

З метою відновлення демографічного розвитку України через внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», які передбачають врегулювання деяких питань розрахунку пенсійного віку відповідно до міжнародної практики, народними депутатами розроблено проєкт Закону "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо деяких питань визначення пенсійного віку" (реєстр. № 5566).Зараз законопроєкт направлено на розгляд профільного Комітету, голова якого, Галина Третьякова, є одним з авторів документу.

Проєктом акту передбачено, що з 2023 року вік, який надає право на призначення пенсії за віком, щороку буде збільшуватися на один місяць. Таке зростання триватиме до 01 січня 2035 року. 

При цьому, жінки, які народили дитину та виховали її до шестирічного віку, мають право на зменшення пенсійного віку на шість місяців.  Зазначене зменшення застосовується за кожну дитину, при цьому пенсійний вік для жінок не може бути зниженим більше ніж на три роки.

Як зазначають у пояснювальній записці автори законопроєкту, демографічна ситуація в Україні вимагає цілісного підходу, що охоплює соціальну та економічну політику, активну політику щодо пенсійного забезпечення та згуртованості, політику підтримки сімей, заходи щодо старіння робітників тощо.

Ще один бебі-бум малоймовірний, і тому надзвичайно важливо покращити пенсійну систему у контексті підтримки матерів, щоб протистояти наслідкам демографічної ситуації, яка склалася в країні.

Криза COVID-19 матиме важливе значення для майбутньої політики України, що стосується демографічних викликів. Відповідно до чого законопроектом пропонується для демографічного відтворення населення України, підтримка матерів не залежно від того чи є родина багатодітна чи ні, що народили та виховали дитину до шестирічного віку, у сфері пенсійного забезпечення, як один із засобів подолання демографічної кризи.

Так, законопроектом запропоноване зменшення пенсійного віку на 6 місяців при народжені дитини та її догляду до шестирічного віку.

Однак, з метою збалансування надходжень та видатків ПФУ щодо зазначеного зниження пенсійного віку для матерівщо народили та виховали дитину до шестирічного віку, Проектом Закону пропонується  з 01 січня 2023 року, збільшення пенсійного віку на один місяць в рік, що у свою чергу не дозволить коефіцієнту заміщення у значній мірі знижуватися для наступної генерації.

Зазначене збільшення підніме пенсійний вік в Україні до 2035 року на один рік і складатиме 61 рік.

Необхідність прийняття зазначеного законопроекту обґрунтоване як нормами міжнародного права у тому числі і аналітикою законодавства країн членів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та Азії, так і сприянню економічного, соціального та адміністративного розвитку суспільних відносин у сфері пенсійного забезпечення.

Депутати нагадують, що зараз є багато країн, у яких встановлений законодавством вік для виходу на пенсію становить щонайменше 65 років. Це було інакше кілька років тому. Прикладом є Бельгія, Данія, Фінляндія, Австрія, Швеція, Швейцарія, Іспанія та Великобританія. У багатьох країнах пенсійний вік поступово збільшують до 67 років. В Ірландії пенсійний вік повинен бути збільшений до 68 років до 2028 року. Збільшення тривалості життя розглядається як важливий аргумент на користь подальшого збільшення пенсійного віку в багатьох країнах.

"Враховуючи, що Україна у 2020 році піднялася з 80-го на 63-тє місце у світовому рейтингу за значенням індексу соціального прогресу (Social Progress Index) серед 163 країн із показником індексу 73,38 балу проти 66,97 у 2019-му, ми посилюючи соціальний добробут, повинні враховувати зв’язок усіх сфер із соціальною захищеністю, у тому числі і пенсійне забезпечення", - впевнені законотворці. 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
02.12.21 Роз’яснення щодо підвищення пенсій з 1 грудня 2021 року З 1 грудня 2021 року відбудеться перерахунок пенсії з двох підстав.
12.11.21 Страховий стаж за записом у трудовій книжці Одним із найважливіших чинників при призначенні пенсії є страховий стаж. Від його тривалості залежить не лише розмір пенсійної виплати, а і само право людини на той чи інший вид пенсії.
08.11.21 Перерахунок пенсії: що потрібно знати Питання перерахунку пенсії та оскарження дій чи бездіяльності органів Пенсійного фонду України є найбільш запитуваними серед осіб похилого віку, що звертаються до системи БПД Миколаївщини. Тож, сьогодні начальник Братського бюро правової допомоги Василь Чорновалюк розповідає в яких випадках та за яких умов відбувається перерахунок пенсії.
коментарі
(16)
ната
03.06.2021
це капецtransparent_pxl.png. А робочі місця в Україні є, де до ціх років допрацювати!!!?
Ірина
03.06.2021
треба запропонувати ноу-хау - в щоб в Україні не було граничного віку для праці- працювати повинен поки ноги тягаєш і йти на пенсію коли лікар дасть довідку , що людина лежача. Яка я молодець, як придумала, а чим гірше ніж урядовці придумують всякі дурнички?
Аліна
03.06.2021
transparent_pxl.pngtransparent_pxl.png
Олена
03.06.2021
"...Прикладом є Бельгія, Данія, Фінляндія, Австрія, Швеція, Швейцарія, Іспанія та Великобританія..." А нічого, що це страни з доволі високим соціальним захстом громадян і економічно розвинені??? Чи тут Ураїна є на рівні?
eMelya Олена
03.06.2021
Ціни на рівні... transparent_pxl.png
Клара eMelya
07.06.2021
Цены в Европе даже ниже на ряд продуктов, в Барселоне 1л подсолнечного масла 1,2 Евро, овощи-фрукты дешевле, молочка
главбух
03.06.2021
Мои "девочки"-бухгалтера, одна - скоро 65 лет, другая - 67 лет . Мой глубоко уважаемый директор каждый раз считает своим долгом напомнить мне об их возрасте и поинтересоваться когда же они наконец перестанут раздражать его своим возрастом transparent_pxl.png(а он сам - 55+ уже) ...
Ірина главбух
09.06.2021
Если Ваши бухгалтера в таком возрасте нормально исполняют свои обязанности, то Вашему директору еще повезло. А у нас водитель которому хорошо за 70, когда-то хорошо пристроился. Сейчас из всех обязаностей выполняет, то что вспомнит, и попробуй уволь его, по хорошему. Даже при минимальных выплатах, его все устраиват. Старость не радость.
Марина
03.06.2021
Якщо збільшувати пенсійний вік, то потрібно заборонити пенсіонера після виходу на пенсію працювати щоб було більше робочих місць для людей не пенсійного віку.
100% Марина
05.06.2021
100%
Тетяна
03.06.2021
Так щоб вони не дожили до цього віку :)
Анна
04.06.2021
На мою думку, посилення соціального добробуту і підвищення пенсійного віку знаходяться зовсім в різних напрямках
Володимир
07.06.2021
Чому не підвищать пенсійний вік силовикам?
Олег
07.06.2021
Розмір зарплати, розмір пенсії та тривалість життя в Україні, по даним цих маніпуляторів, очевидно на рівні розвинених країн. Не можете забезпечити нормальний рівень пенсій, ідіть у відставку. Середня тривалість життя чоловіків в Україні 62 роки, тому платити якісь внески взагалі не має сенсу.
фархад
07.06.2021
для того , щоб брати їхній вік , треба ьачити реалії наші,а ви бачите тільки вік, то ви мабуть хочете позбавитись такої сфери як пенсіонер
Тетяна
08.06.2021
В розвинених країнах працездатні жінки не сидять по шість років з однією дитиною, а офіційно працюють і сплачують податки, в тому числі для соціального забезпечення в старості. А в державах створені належні умови для виховання дітей у відповідних навчальних закладах. А у нас головне пенсійний вік підняти з недолугим обгрунтуванням
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.