Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.08.16
20534 18
Друкувати
Обране

Якими будуть зарплати, пенсії і курс гривні в 2017-м: проект держбюджету

Міністерство фінансів розробило основні напрямки річної бюджетної політики: долар подорожчає, зарплати і пенсії зростуть, а рівень безробіття буде на рівні 8,1%


 

В Україні головний фінансовий документ – бюджет країни на рік – традиційно приймуть "під ялинку". Ще в минулому місяці на сайті Верховної Ради з'явився проект постанови (резолюція) про основні напрямки бюджетної політики. Цей документ стане дорожньою картою при розробці держбюджету. Сайт "Сегодня.ua" розбирався, як в наступному році, згідно з планами Міністерства фінансів, зміниться рівень життя українців, наскільки виростуть ціни і яким буде курс долара.

ВВП виросте, держборг скоротиться, а долар подорожчає

"У 2014 році держборг від ВВП становив близько 40%. Критичний рівень вважається 60%. Зараз ми вже перевищили давно 60%. На сьогодні є великий ризик, що у нас буде 100% держборг. Зараз він на рівні 86%. Це показує, що Україні складно обслуговувати свої зовнішні борги... Треба, щоб показник держборгу від ВВП повернувся на рівень нижче 60%", – вважає президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко. 

"Треба, щоб показник держборгу від ВВП повернувся на рівень нижче 60%", – вважає президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

У цьому році розмір граничного державного боргу становить 1 501 005 мільйонів гривень – 66,4% від ВВП і розмір гарантованого державою боргу становить 444 008 мільйонів гривень – 19,6% від ВВП (у сумі 86% від ВВП). У бюджеті на наступний рік розмір граничного боргу планують скоротити на 0,6% – до 66% від ВВП.

При цьому дефіцит бюджету, згідно з проектом, може скоротитися з 3,7 по 3% від ВВП. "Діра" в держбюджеті, як уточнюють у Міністерстві фінансів, покривається за рахунок приватизації або нового боргу. А це, в свою чергу, збільшує боргове навантаження на країну. Для погашення кредитів уряду доводиться витрачати валюту, що призводить до девальвації гривні, розповідає виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера Олег Устенко.

"Восени йдуть великі виплати за зовнішніми боргами. Повинні повертати гроші МФВ та іншим організаціям + імпорт газу, ми побачимо, що доведеться витратити тільки цієї осені від 3 до 5 мільярдів доларів", – говорить експерт про причини майбутню девальвацію гривні восени цього року.

Так, обмінний курс національної валюти відносно долара в 2017 році досягне позначки 27,2 гривні (на цей момент 24,8 гривні за курсом Нацбанку).

__-01_05

 

Незважаючи на це, в уряді в 2017-м прогнозують зростання реального ВВП на 3% (в цьому році – на 2%). При цьому МВФ прогнозують зростання світової економіки на 3,4% – Україна відстане як мінімум ще на 0,4%. Олег Устенко впевнений: для того, щоб наздогнати рівень життя західних сусідів, українська економіка повинна зростати швидше, ніж світова.

"Щоб піднятися з того дна, на якому зараз знаходиться Україна, потрібно показувати темпи зростання вище, ніж зростає світова економіка. В іншому випадку ми ризикуємо постійно відставати. Наприклад, світова економіка в цьому році зросте приблизно на 4%, ми повинні рости як мінімум на 4%. На жаль, в цьому році у нас реальні темпи зростання економіки будуть на рівні 1,5%, це означає, що відставання від світової економіки збільшиться ще більше", – розповідає економіст. 

"Щоб піднятися з того дна, на якому зараз знаходиться Україна, потрібно показувати темпи зростання вище, ніж зростає світова економіка", – говорить експерт.

Ще один важливий показник – рівень інфляції – в наступному році, згідно з документом, призупинить своє зростання. Так, якщо в цьому році інфляція запланована на рівні 12%, в наступному році цей показник повинен скоротитися до 8,1%.

Наскільки виростуть зарплати і пенсії

У червні цього року президент України Петро Порошенко підписав указ про підвищення мінімальної зарплати і пенсії в грудні до 1600 і 1274 гривень відповідно. В результаті соціальні стандарти за підсумками року збільшаться на 16%, в той же час рівень інфляції, як планують в Кабміні, досягне 12%. У цьому році, згідно з проектом, темпи зростання соцстандартів також випередять рівень інфляції. 

"У Державному бюджеті України заплановано підвищення прожиткового мінімуму та рівня його забезпечення темпами, не менше ніж на 2 процентних пункти більше показника прогнозного індексу споживчих цін", – йдеться в документі. 

Так, якщо інфляція в 2017-му буде на рівні 8,1%, то соціальні стандарти зростуть на 10,1%. Відповідно, в наступному році мінімальна зарплата буде 1700 гривня, а пенсія – 1400 гривень. При цьому рівень безробіття (серед українців віком від 15 до 70 років) повинен скоротитися з 9,9 до 8,7%. 

Однак цих темпів зростання, як кажуть економісти, недостатньо. Щоб доходи українців повернулися на рівень 2014 року, пояснюють експерти, при сучасних цінах мінімальна зарплата в наступному році повинна бути не менше 2562 гривень, а пенсія – 2000 гривень. Так, з 2014 року ціни виросли як мінімум на 80%, а соціальні стандарти – всього на 31%.

 

__-

"Кумулятивний інфляція була достатньою високою. Вона склала за кілька років 70%. Для того, щоб реальні доходи зросли – соцстандарти мали збільшитися на 70%. Що стосується більш усередненого показника, це рівень інфляції за станом до трьох років: 2014, 2015 і 2016 рр. Кумулятивний рівень інфляції перевищить позначку в 90%. Для того, щоб українці як мінімум не втратили свої доходи, повинні отримувати зарплату в 1,9 разу більше", – пояснює Олег Устенко. 

"Для того, щоб українці як мінімум не втратили свої доходи, повинні отримувати зарплату в 1,9 разу більше", – пояснює Олег Устенко.

У бюджеті також закладуть кошти на підвищення зарплат чиновникам, згідно з новим законом "Про держслужбу". Так, якщо сьогодні в структурі заробітної плати держслужбовця 30% становить посадовий оклад, а 70% – надбавки і премії, то після завершення реформування буде навпаки: 70% – посадовий оклад і 30% – стимулюючі доплати. Також, відповідно до закону, вводиться трирівнева диференційована система з урахуванням юрисдикції держорганів.

Держоргани поділять залежно від того, на яку територію поширюються їх повноваження: територію всієї країни, однієї або декількох областей, одного або декількох районів. Кожна категорія матиме по 9 груп оплати праці.

Посадові оклади на першому етапі повинні скласти: в держорганах центрального рівня – від 3,6 до 12 тисяч гривень, в областях – від 2,5 до 10 тисяч гривень, а на районному рівні – від 1,7 до 8 тисяч гривень. На наступних етапах вони будуть рости.

Серед пріоритетних завдань також "здійснення заходів, спрямованих на зменшення дефіциту Пенсійного фонду". Які саме заходи планують здійснювати уряд – не уточнюється. Зазначимо, за підсумками цього року "дірка" в бюджеті Пенсійного фонду складе 145 мільярдів гривень – це 1/5 всієї дохідної частини річного бюджету країни.

Дефіцит фонду державного бюджету буде покриватися за рахунок іноземних кредитів. Крім того, серед пріоритетів – налагодження система пошуку тих, хто ухиляється від сплати податків, розвиток електронних сервісів для платників податків, ліквідація податкової міліції, забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців тощо. Ще один важливий момент – зниження рентної ставки на видобуток газу з 50 по 29%. Йдеться про газ з глибиною залягання 5000 м. Зниження податкового навантаження відобразитися на собівартості видобутку "блакитного палива". До слова, як розповів в інтерв'ю "Сегодня.ua" глава "Укргазвидобування" Олег Прохоренко, гроші від ренти на видобуток газу йдуть на субсидії для українців. При цьому сума, яку держави витрачає на "знижку на" комуналку "виростить разом з тарифами.

Також в проекті не забули згадати "Євробачення", яке в наступному році, завдяки Джамалі, проведуть в Україні. Гроші на конкурс знайдуть в бюджеті.

До слова, нині проект постанови про основні напрями бюджетної політики все ще знаходиться на узгодженні. Після всіх правок, в середині вересня, документ розгляне і затвердить парламент.

Відзначимо, головний фінансовий документ країни традиційно беруть "під ялинку". Бюджет 2016-го прийняли в ніч на 25 грудня. За останні вісім років вчасно був прийнятий тільки бюджет на 2013-й рік. Бюджет за минулий рік також був прийнятий після 4-ї години ранку 25 грудня.

Більшість голосувань припали на останні числа грудня. А двічі бюджет приймали з істотним запізненням. В кінці 2013-го політична криза досягла свого піку, в країні розпалювалася Революція гідності. Тому кошторис на 2014 рік Верховна Рада розглядала тільки 16 січня. Ще пізніше – 27 квітень 2010 парламент приймав бюджет на 2010 рік. Кабінет міністрів Юлії Тимошенко вніс документ в грудні, але Верховна Рада розглядати його відмовилася.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
15.07.22 Наступного року Україна має завершити впровадження базового пенсійного доходу Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що середній розмір пенсії станом на 1 липня 2022 року склав 4 437 гривень, що майже на 660 гривень (або на 17 %) більше у порівнянні з 1 липня 2021 року.
29.06.22 Про зміну способу виплати пенсії Відповідно до закону пенсія в Україні виплачується щомісяця через відділення АТ “Укрпошта” або через банк. Спосіб виплати пенсіонер обирає самостійно. Обраний спосіб виплати або раніше обраний банк пенсіонер може змінити за власним бажанням. Для цього необхідно подати відповідну заяву.
20.06.22 Роз'яснення ПФУ про призначення пенсій за віком у 2022 році Особи, які досягли віку 60 років у 2022 році мають право на призначення пенсії за віком за наявності страхового стажу не менше 29 років.
коментарі
(18)
Світлана
12.08.2016
ГЛУХІ МОЖНОВЛАДЦІ ПОЧУЙТЕ НАРЕШТІ РАЙОНИ Нема у нас надбавок і премій і не було останні 3 роки, звідки взяти 70% про які ви п,,,,те????????????????????
Марія
12.08.2016
Треба просто припинити красти, повернути в країну раніше вкрадене, не тільки всими "папєрєднікамі", а й тими, хто зараз при владі, почати нарешті саджати до в'язниці ворюг та корупціонерів всих рангів. А зарплати всих чиновників та депутатів повинні залежати від прожиткового мінімуму та добробуту народу України.
Катя
12.08.2016
В нас країна велика, і є мільйони можливостей маневрувати зв'язками, ресурсами, народом. Це буде тривати ще довго. І наш народ дозволятиме робити все це, бо сам він нічого не робить для країни (тому що зв'язані руки) ... хоч ми і "єдине джерело влади"... Це замкнуте коло.
ирина
12.08.2016
каждый раз, когда вижу заглавие новости по типу этой, то мне уже реально страшно открывать и читать её.. потому что я знаю, что там будет очередной придуманый способ, как на законодательном уровне сделать так, чтобы моя реальная з/п стала ещё меньше...((( когда уже больная фантазия этих "слуг" уймется?
Лариса
12.08.2016
Провокатори при владі скоріш "турбуються" про велику кількість " баласту" - пенсіонерів, інвалідів, бюджетників, аніж про те, щоб спромогтися реформувати економіку для кращого життя вище перерахованих категорій. І судячи скорочення чисельності населення України вони "успішно виконують свою місію" - це повторюється з року в рік, десятиріччя , за десятиріччям....
справедливость
12.08.2016
Як що аналізувати фінансовий стан країни то виходить, що борг країни росте, а список самих богатих людей країни не міняється. За останній час їхні статки збільшилися, а чому?Тому, що своя ЖОПА ближче до тіла. І ще парадокс: у нас дуже розумний і працьовитий народ, то чому ж ці обранці з народу як тільки попадають до Верховної ради стають "нелюдями", напевно там при вході є камера схову куди вони здають свою совість.
Лариса справедливость
12.08.2016
Нічого вони не здають, "СИСТЕМА Геноциду" не міняє своїх "Смотрящих" - ось в чому велика Біда України
справедливость
12.08.2016
ЯК БИ ВСІ ЛЮДИ ЖИЛИ ВИКОНУЮЧИ ЗАПОВІТ БОЖИЙ, АБО ХОЧАБ ПО СОВІСТІ, ТО МИ Б НАПЕВНО ВЖЕ ЖИЛИБ У РАЮ. А ТАК ЯК Є БУДЕ НЕ ДОВГО - СКОРО ПРИЙДЕ ХРИСТОС. І КОЖНА ЛЮДИНА ВІДПОВІСТЬ ЗА СВОЇ ДІЛА.
справедливость
12.08.2016
БОЖИХ БЛАГОСЛОВІНЬ УСІМ, УСІМ. ХОРОШИХ ВИХІДНИХ. МИРУ І ДОБРА.
Гоша
12.08.2016
Знаєте, як кажуть, НА БОГА НАДІЙСЯ, А САМ НЕ ПЛОШАЙ.
справедливость Гоша
12.08.2016
А РІЧ ЙДЕ САМЕ ПРО ТЕ ЩОБ НАМ ЖИТИ ПО ЗАПОВІТУ БОЖОМУ, А НЕ НАДІЯТИСЯ НА НЬОГО. ТОМУ ГОША ЖИТИ ПО СОВІСТІ ЗАВЖДИ ВАЖЧЕ , АЛЕ МОЖНА. СПРОБУЙТЕ І У ВАС ВСЕ ВИЙДЕ. ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО
Коля
12.08.2016
На відміну від авторів цієї статті свій прогноз (і не тільки для України) я обгрунтую беззаперечними історичними фактами. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Після розвалу Радянського Союзу тодішні керманичі союзних республік отримали можливість "законно" розкрадати державне майно, яке стало їм підконтрольне. Природньо, вони використали цю можливість -- так з"явилися перші мільйонери, які потім стали олігархами, мільярдерами та меценатами. Для свого необмеженого збагачення вони продавали за кордон державні ресурси, у тому числі і невідновлювані, тому бувші союзні республіки знекровлені та слабкі у військовому відношенні; їх важка промисловість знищена майже повністю. Крім того, в них постійно відбувається галопуюче знецінення національних грошей, яке зовні виглядає як постійне підвищення цін і тарифів. Але ж люди розуміють, що способом інфляції влада їх грабує; тобто можна спрогнозувати, що протестні рухи в бувших союзних республіках будуть зростати...
Игорь
12.08.2016
В 2016 році ріст ВВП прогнозують на рівні відсотка. Дивлячись на матеріали статті, то вони досить перебільшені. Якщо не буде загострення конфлікту на сході країни, тоді можемо розраховувати на 2 відсотки зростянна ВВП в 2017 році. Що ж до скорочення зовнішніх боргів, це з нашим дефыцитом пенсыйного фонду навряд чи буде в найближчы три роки.
Fkscf
12.08.2016
Я вражений!!! - читай переклад з виробничих висловів!!!
Ольга
16.08.2016
Один тільки "трьоп" і брехня. ВСЕ РОБЛЯТЬ ТІЛЬКИ ДЛЯ СЕБЕ
Сергій
17.08.2016
Цивільним пенсіонерам пенсії збільшували в 2015 році на 100 грн, 2016 року в травні і ще в грудні на 150 грн. А пенсіонерам силових ведомст (МВС, МО, МНС тощо) 50% - збільшували в 2008 році, а іншим 50% - збільшували в 2012 році. Тобто як було у старшого офіцера майора з вислугою 27 років пенсія +1777 грн 60 коп так і залишилася! Так за що нам жити - купувати ліки, їжу, одяг, оплачувати всі послуги ЖКГ і т.д. Коли нарешті і нам почнуть збільшувати пенсії ?????? Зараз прибиральниця більше отримує пенсію ніж ми !!! До яких пір????????? А якщо воювати так повинні ми брати участь в АТО
Коля
17.08.2016
Багато українців взагалі не мають ні зарплат, ні пенсій ; звільнені з роботи у зв"язку з "ліквідаціями" державних установ , тобто з ініціативи держави, по незалежним від працівників причинам , живуть по декілька років на утриманні своєї сім"ї та перебиваються випадковими підробітками . А щоб не давать їм субсидії тепер держава штучно приписує їм дохід у розмірі двох прожиткових мінімумів... У якій ще країні є така турбота про людину?
Натали
17.08.2016
Наше правительство думает,что мы совсем дураки, чем больше берут кредитов на западе тем больше у нас появляется миллиардеров.Господа , хорошие доброжелатели народа , прекратите пиз..ть деньги народа и все будет хорошо! Возьмите себе зарплату бюджетника, проживите на этот доход: заплатите коммунальные, соберите детей в школу и д/сад, и накормите их на эти деньги . И не дай Бог вам заболеть (даже не очень серьезно), вам будет полный пипец ! Загляните в глаза нашим детям и старикам, до чего вы их довели? Хочу чтобы кто-нибудь из чиновников нашего правительства это прочитал. Крик души " КОГДА ЖЕ ВЫ НАЖРЕТЕСЬ? И хватит отмывать деньги на войне.Или вы ради наживы ничем не брезгуете ? Пожалейте хотя бы своих потомков, из-за вас на них "аукнется" или вам даже на них наплевать?
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.