21.07.21
Будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, передані в оренду, є об’єктами оподаткування податком на нерухоме майно
Як повідомила начальник управління податкового адміністрування юридичних осіб Олена Дімітрук, відповідно до п. «і»п.п. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу України з об’єктів оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, виключено будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг.
Ключовою ознакою звільнення дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є використання ними таких об’єктів нерухомості для надання освітніх послуг.
Враховуючи те, що економічна діяльність з надання в оренду нерухомого майна не є формою доходу від надання освітніх послуг, то на передані в оренду будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування не поширюється дія п. «і» п.п. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 ПКУ.
Джерело:
Головне управління ДПС у Рівненській області
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Новини по темі: