591 0

Чи потрібно здійснювати перерахунок ПДФО з середнього заробітку померлого мобілізованого працівника?

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань відповіли на питання: чи потрібно здійснювати перерахунок та утримувати ПДФО з середнього заробітку працівника, призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі його смерті?

Контролери роз’яснили, що у разі смерті працівника, призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, роботодавець, який несе відповідальність за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку з доходів у вигляді заробітної плати, здійснює перерахунок сум нарахованих доходів та утриманого податку такого працівника для визначення правильності оподаткування за будь-який період.

Також контролери нагадали, що відповідно до п. 162.3 ПКУ у разі смерті платника податку податок за останній податковий період справляється з нарахованих на його користь доходів. Відповідно до цього останнім податковим періодом вважається період, який закінчується днем, на який відповідно припадає смерть такого платника податку. У разі відсутності нарахованих доходів податок сплаті не підлягає.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)