ДФСУ: про оподаткування видачі дипломів та залікових книжок навчальними закладами

ДФСУ в Базі знань роз’яснив питання, щодо оподаткування ПДВ операцій з видачі дипломів та залікових книжок навчальними закладами, що мають ліцензію на проведення освітницької діяльності.


Фіскали зазначили, що з метою оподаткування ПДВ операції з видачі дипломів та залікових книжок не розглядаються як окремі операції з постачання, а є складовою послуг з освітньої діяльності, які звільняються від оподаткування ПДВ.

Також фіскали нагадали, що відповідно до пп. 197.1.2 ПКУ, звільняються від оподаткування операції з постачання послуг із здобуття вищої, середньої, професійно-технічної та дошкільної освіти навчальними закладами, у тому числі навчання аспірантів і докторантів, навчальними закладами, що мають ліцензію на постачання таких послуг, а також послуг з виховання та навчання дітей у будинках культури, дитячих музичних, художніх, спортивних школах і клубах, школах мистецтв та послуг з проживання учнів або студентів у гуртожитках.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі