Нашi сайти:

Дію пільги з ПДВ для громадських організацій інвалідів продовжено

Набрав чинності Закон, яким продовжено на 5 років дію пільги з ПДВ для громадських організацій інвалідів.


Такі зміни внесені до Податкового кодексу України з метою забезпечення реалізації прав підприємств, установ та організацій громадських організацій інвалідів на пільгове оподаткування.

Змінами продовжено до 01.01.2020 р. (раніше — до 01.01.2015 р.) дію норми, яка передбачає обкладання поставки товарів і послуг за нульовою ставкою ПДВ, що безпосередньо виготовляються підприємствами та організаціями громадських організацій інвалідів, які засновані громадськими організаціями інвалідів і є їх власністю. Причому, в таких підприємствах і організаціях кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи протягом попереднього звітного періоду, має становити не менше 50 % середньооблікової чисельності штатних працівників, а фонд оплати праці таких інвалідів — не менше 25 % суми загальних витрат на оплату праці, які відносяться до складу витрат виробництва.

Закон Українивід 14.08.2014 р. № 1654-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення реалізації прав підприємств, установ та організацій громадських організацій інвалідів на пільгове оподаткування» набрав чинності 07.09.2014 р. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі