Комунальні підприємства просять владу тимчасово звільнити їх від сплати податку на прибуток
При складанні квартальної фінансової звітності за 1 квартал 2020 року виникає питання щодо визначення розміру фінрезультату та обов'язковості подання звіту "Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями", з подальшою сплатою визначених сум до бюджету. За даних обставин це призведе до невиправданого вилучення певної суми обігових коштів так необхідних в даний час.
Підсумовуючи усе вищенаведене, а також враховуючи низку внесених змін до чинного законодавства на період карантину, які спрямовані на підтримку економіки нашої країни, комунальні підприємства просять владу розглянути на належному рівні можливість позитивного вирішення питання щодо тимчасової відміни:
- Подання звіту "Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями" за підсумками I кварталу, півріччя, трьох кварталів звітного року.
- Сплати частини чистого прибутку (доходу) за підсумками I кварталу, півріччя, трьох кварталів звітного року.
- Розрахунку і сплати авансових внесків із податку на прибуток під час виплати дивідендів за підсумками I кварталу, півріччя, трьох кварталів звітного року.
З метою звернути увагу влади на зазначені проблеми, на сайті Президента України зареєстровано петицію №22/094260-еп.
Підтримати петицію можна за посиланням.