Нашi сайти:

Мінфін «підготував» податкову накладну до електронного адміністрування ПДВ

Мінфін планує внести зміни до податкової накладної, форма якої буде застосовуватися з 1 грудня 2014 р.


Так, на веб-сайті ДФСУ розміщено проект наказу Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 22 вересня 2014 року № 957», яким планується привести форму податкової накладної та Порядок її заповнення у відповідність зі змінами, внесеними до ПКУ  Законами від 31.07.2014 р. № 1621-VІІ та від 07.10.2014 р. № 1690-VІІ.

Так, з верхньої лівої частини податкової накладної прибрали рядки для відображення паперової чи електронної накладної, а також рядок, в якому вказувалось, що вона підлягає реєстрації в ЄРПН (1 січня 2015 року податкові накладні складатимуться виключно в електронній формі та підлягатимуть обов’язковій реєстрації в ЄРПН).

В новій податковій накладній у верхній лівій частині буде відображатися така інформація:

«Складається оператором інвестору за багатосторонньою угодою про розподіл продукції» (буде заповнюватись у разі складання податкової накладної в межах виконання багатосторонньої угоди про розподіл продукції оператором інвестору відповідно до пп. «а» п. 337.4 ПКУ);

«Не видається покупцю (тип причини)».

Також в новій податковій накладній графа 5 «Одиниця виміру товару/послуги» розділена на дві підграфи 5.1 та 5.2, які будуть заповнюватися відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку (КСПОВО), чинного на дату складання податкової накладної. В графі 5.1 буде відображатись умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку (українське), зазначеної у КСПОВО, а в графі 5.2 —код відповідної одиниці вимірювання/обліку, зазначений у КСПОВО.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі