Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
831 0
Друкувати
Обране

Минулорічні неоподатковувані доходи виплачені після 1 січня 2015 року: чи оподатковувати військовим збором?

Фіскали в ЗІР відповіли на питання: чи оподатковуються військовим збором доходи, які не підлягали оподаткуванню військовим збором та нараховані до 1 січня 2015 року, а виплачені після 1 січня 2015 року?


Так, контролери зазначили, що оскільки податковий агент зобов'язаний утримувати військовий збір при нарахуванні доходів, визначених у пп. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. XX ПКУ, як об'єкт оподаткування збором, то доходи, які до 1.01.2015 р. не оподатковувались, але при цьому нараховані до 1.01.2015 р., а виплачені після 01.01.2015 р., не підлягають оподаткуванню військовим збором.

Нагадаємо, що з 1 січня 2015 р. об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 ПКУ, а саме — загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд