326 0

Профспілка надала працівнику безкоштовну путівку в Крим: чи оподатковувати її ПДФО?

Спеціалісти ДФСУ роз’яснили чи потрібно оподатковувати ПДФО вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування на території АР Крим або м. Севастополя, які надаються ФО безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою?

Контролери роз’яснили, що вартість таких  путівок не оподатковується ПДФО.

Так, згідно з п. 1 ст. 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» тимчасово окупована територія України є невід'ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України. При цьому тимчасово окупованою територією визначається, зокрема, сухопутна територія АР Крим та міста Севастополя.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)