1087 0

Радіочастотний збір/рента - 2015: як розрахувати авансовий внесок за перший квартал 2015 року?

Фіскали в ЗІР роз’яснили як розраховувати суми авансових внесків з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України та який їх строк сплати?

Так, фіскали нагадали, що з 01.01.2015 р., збір за користування радіочастотним ресурсом України трансформовано в одну із складових рентної плати — рентна плата за користування радіочастотним ресурсом України.

Базовий податковий (звітний) період для рентної плати дорівнює календарному кварталу. Згідно з п. 257.4 ПКУ у податковому (звітному) періоді платники рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України сплачують авансові внески з рентної плати до 30 числа кожного місяця (у лютому — до 28 або 29 числа). Розмір таких авансових внесків складається з однієї третини суми податкових зобов'язань з рентної плати, визначеної у податковій декларації за попередній податковий (звітний) період.

Сума податкових зобов'язань з рентної плати, визначена у податковій декларації за податковий (звітний) період, сплачується платником до бюджету протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання такої податкової декларації з урахуванням фактично сплачених авансових внесків (п. 257.5 ПКУ).

Фіскали роз’яснили, що в першому кварталі 2015 року для платників рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України розмір авансових внесків встановлюється в розмірі однієї третини суми податкових зобов'язань, визначених в податкових деклараціях зі збору за користування радіочастотним ресурсом України за грудень 2014 року (лист Мінфіну від 03.02.2015 р. № 31-11140-08-10/3324).



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)