Вихідна допомога при звільненні оподатковується військовим збором

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань прояснили питання щодо того чи є об’єктом оподаткування військовим збором сума вихідної допомоги при звільненні найманого працівника.


Як роз’яснили контролери, сума вихідної допомоги, яка є обов’язковою виплатою працівнику підприємства у зв’язку з припиненням трудових відносин, підлягає оподаткуванню військовим збором на загальних підставах.

Нагадаємо, що вихідна допомога – це грошова виплата працівнику, звільненому з роботи не з його вини та яка виплачується роботодавцем з підстав та у розмірах, встановлених ст. 44 КЗпП.

Розміри вихідної допомоги визначеними ст. 44 КЗпП є мінімальними та диференціюється залежно від підстави, з якої провадиться звільнення. Колективним договором у межах повноважень підприємства, установ, організацій можуть встановлюватися вищі розміри вихідної допомоги.

Сума вихідної допомоги, що виплачується при звільненні працівника обчислюється із середньомісячної заробітної плати.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі