Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.07.20
4298 0
Друкувати
Обране

З працівником, що звільняється, проведено розрахунок та виявлено переплату ПДФО. Як це відобразити в ф. №1ДФ?

Яким чином повернути ПДФО та як відобразити в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ суму переплати податку, що перевищує суму податкового зобов’язання, яка виникла за результатами остаточного розрахунку з платником податку, який припиняє трудові відносини?

Якщо внаслідок здійсненого остаточного розрахунку з платником податку виникає переплата з податку на доходи фізичних осіб, то на її суму податковий агент зменшує суму нарахованого податкового зобов’язання платника податку за місяць такого остаточного розрахунку та відображає це в Податковому розрахунку за ф. № 1 ДФ. Відповідно, на суму переплати зменшуються зобов’язання податкового агента по сплаті податку в бюджет у податковому періоді (місяці) остаточного розрахунку.

У разі перевищення суми переплати, яка виникла за результатами остаточного розрахунку з платником податку, над сумою податкового зобов’язання платника податку, ПКУ не передбачено повернення суми такого перевищення. 

Категорія 103.25 «ЗІР»

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі