Нашi сайти:

Закінчився термін дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом: що з розрахунком «радіочастотного» збору?

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили чи треба припиняти подання податкових розрахунків збору за користування радіочастотним ресурсом України у разі закінчення терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України та дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу?


Контролери роз’яснили, що суб'єкт господарювання, у якого закінчився термін дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України та дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу, не має права користуватися радіочастотним ресурсом України. Такий суб'єкт господарювання припиняє подавати податкові розрахунки збору, але зобов'язаний повідомити контролюючий орган за основним місцем обліку щодо зміни стану об'єкта оподаткування.

Нагадаємо, що у разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування, платник податків надає до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за формою № 20-ОПП з оновленою інформацією про об'єкт оподаткування, щодо якого відбулися зміни. У повідомленні поряд із реквізитом, який змінився, зазначається у дужках його попереднє значення.

 

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі