Мінімальний розмір аліментів планують підвищити

Верховною Радою України прийнято в першому читанні проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення захисту права дитини на належне утримання.


Серед іншого пропонується підвищити мінімальний розмір аліментів на одну дитину — до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (наразі в СКУ йдеться про 30%).

Окрім того, у разі ухвалення відповідних змінспосіб стягнення аліментів (як частка доходу чи у твердій грошовій сумі) визначатиме той із батьків або інших законних представників дитини, разом із яким проживає дитина.

Також законодавець планує закріпити за стягувачем аліментів право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину — однієї чверті, на двох дітей — однієї третини, на трьох і більше дітей — половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більш ніж 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину тощо.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
Мурка
21.10.2016
Невже!! І про дітей згадали, сподіваюся що затверджуть!!)
Ромыч
21.10.2016
Главное чтоб это все утвердили а не ка всегда на словах, а то как то получается что выборы еще далеко а наши "всевысшие" рейтинги набивают.
ирина Ромыч
21.10.2016
это утвердят) это ж с з/п удерживается, а не добавка ободраному народу к з/п...
Олександр
27.10.2016
Це все дурня
Світлячок
15.01.2017
Роботи немає, ціни космічні, податки підняли вже до небес.... А наші доблесні слуги народу замість того, щоб піднімати аліменти, краще б ціни на дитячий одяг та продукти харчування утримували б. Скільки зараз батьків не виплачують аліменти, бо просто немає роботи. Вони ще ніби то " покращують умови утримання дітей " роблять. Су..ки!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі