Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.06.24
744 2
Друкувати
Обране

Мінсоцполітики готове створювати нові соцпослуги, якщо будуть запити від громад

Мінсоцполітики готове створювати нові соцпослуги, якщо будуть запити від громад. Про це заступниця Міністра соціальної політики Уляна Токарєва сказала під час форуму “Всеукраїнський діалог: Громади - ветеранам 2024”, який організувала громадська організація “Простір можливостей”.

“Законом України “Про соціальні послуги” визначено, якими стандартами мають користуватися громади при наданні соціальних послуг. Якщо виникає ідея створення нової послуги, ви бачите, що це потрібно - звертайтеся до Мінсоцполітики, ми готові це робити”, - сказала вона.

Як приклад Уляна Токарєва назвала послугу соціальної адаптації ветеранів, ветеранок та їх родин, яка була юстована декілька днів тому. Наразі послуга соціальної адаптації пілотується на Полтавщині, Черкащині та Вінниччині. Послуга складається з двох частин: групової, коли ветерани повертаються у громаду і з ними працюють психологи та соціальні працівники, а далі з ними та їхніми родинами вже працюють у громаді.

КМУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
натли
17.06.2024
тим дайте раду,що існують.
**понасочиняли** 300 послуг, такого понакручували у тих послугах.
а що ж, як одні теоретики сидять і в хмарках літають,ніхто не спустився з небес і не подивився як то працює в реалі.
порядок наведіть в нормативці спочатку,де одна постанова суперечить іншій,де досі не прийняті постанови,якиб мали помінятися з введенням в дію нового закону про соцпослуги.
а тут вже почалося зміни зміни зміни,не встигаєш слідкувати який абзац/слово поміняли,а який і зовсім викунули з новостворених рукописів.
Вікторія
17.06.2024
і це при тому, що у штаті 2-3 фср, під бронюванняне попадаємо, а критерії, котрі видумали, далекі від реалій (до прикладу зарплата за І квартал 2024 року ще не досягла середньої по регіону за 4 квартал 2021 року) -це для порівняння
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі