Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.03.24
933 0
Друкувати
Обране

Народні депутати шукають механізм для збільшення виплат при народженні дітей

У Верховній Раді ведеться робота над законопроєктом, який передбачає збільшення розміру допомоги при народженні дитини. На сьогодні ця виплата становить майже 41 тис. грн, і вона не переглядалася з 2014 року.

Про це розповіла народна депутатка, членкиня Комітету із питань бюджету Леся Забуранна.

«Відповідний законопроєкт внесено до Верховної Ради, і він перебуває на стадії обговорення. Поступове збільшення виплат – це хороша ідея. Я щиро підтримую необхідність збільшення таких виплат, тому ми будемо шукати механізм, щоб точно покращити матеріальний стан жінок, які народжують дітей. Ми маємо діяти в напрямку збільшення цих виплат, адже кошти, які виділяються нині, є абсолютно недостатні, щоб допомогти жінці, яка народила дитину. Ми ведемо про це дискусію, ми говоримо з міжнародними партнерами про таку необхідність. Водночас будуть враховані поточні можливості бюджету», - зазначила парламентарка.

Вона також наголосила, що світова практика показує, що першочергово на народжуваність і на стан жінок впливають не стільки виплати, скільки можливості надати дитині освіту, впевненість у завтрашньому дні. І над цим держава також має постійно працювати.

Джерело:
Прес-служба Апарату Верховної Ради України
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі