Отримуємо статус учасника бойових дій в АТО: затверджено порядок

Кабмін визначився з порядком надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення.


Відтепер такий статус можуть отримати:

— військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) та працівники Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, особи рядового і начальницького складу, військовослужбовці, працівники МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, військові формування;

— працівники підприємств, установ та організацій.

Для надання статусу учасника бойових дій вказаним особам, командири військових частин або керівники підприємств, установ, організацій повинні в місячний строк після завершення особами виконання завдань АТО подати на розгляд міжвідомчої комісії довідки за формою згідно з додатком 1 або 2 та документи, які є підставою для надання особам статусу учасника бойових дій.

Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення затверджено постановою КМУ від 20.08.2014 р. № 413, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі