Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.09.21
1385 0
Друкувати
Обране

Понад 95 % територіальних громад вже створили служби у справах дітей

У понад 95 % територіальних громад (1370 з 1439) вже створено служби у справах дітей. Про це повідомив генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики Руслан Колбаса.

За його словами, частина цих служб поки не працюють у повному обсязі. Адже потрібно провести конкурси на вакантні посади, знайти фахівців, забезпечити проходження ними відповідного навчання або підвищення кваліфікації, отримати справи дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах від служб у справах дітей районних державних адміністрацій, які цим займалися раніше.

Руслан Колбаса зазначив, що Мінсоцполітики поряд із розвитком системи служб у справах дітей на місцях всебічно допомагає громадам у створенні і розвитку соціальних послуг на місцях: розробляє відповідні проекти, вносить зміни у нормативно-правову базу для більш ефективної роботи соціальних працівників.
«Наша ціль – створити у громадах систему забезпечення прав та інтересів дітей, до якої входять служби у справах дітей і надавачі соціальних послуг – центри соціальних служб або центри надання соціальних послуг. В таких центрах мають працювати фахівці з соціальної роботи, які надають послуги та виявляють проблеми, що можуть загрожувати інтересам дитини. А служба у справах дітей має координувати роботу усіх надавачів соціальних послуг у громаді, щоб дитина своєчасно отримала допомогу, або якісну послугу», – підкреслив Руслан Колбаса.

 

Джерело:
Мінсоцполітики
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі