Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.08.14
1217 0
Друкувати
Обране

Уряд спростив процедуру набуття статусу безробітного для переселенців з Криму та території проведення АТО

27 серпня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою вніс зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Зокрема, спрощено процедуру набуття статусу безробітного для громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території. Як повідомила Міністр соціальної політики України Людмила Денісова, скорочено перелік документів, необхідних для набуття такого статусу. Крім того, громадяни з Криму звільняються від обов’язку надання довідки про припинення ведення господарства для членів особистих селянських господарств – переселенців.

Реєстрація таких безробітних, надання їм соціальних послуг та матеріального забезпечення здійснюватиметься на основі даних Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Людмила Денісова повідомила, що безробітним з Криму відтепер також дозволяється не відвідувати центр зайнятості в разі настання надзвичайної ситуації, виникнення якої підтверджуватиметься відповідним органом. До цього вони повинні були відвідувати центри зайнятості не рідше, ніж один раз на 30 днів.

Важливою складовою внесених змін Міністр назвала забезпечення соціальних послуг та виплат на випадок безробіття без припинення та поновлення реєстрації для безробітних громадян, які переселилися з території проведення антитерористичної операції. Відповідно до постанови Кабміну такі особи не знімаються з обліку, надання соцпослуг та виплат їм здійснюється центром зайнятості, до якого вони звертаються за фактичним місцем перебування.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі