Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.02.17
4838 5
Друкувати
Обране

Уряд удосконалив порядок надання соціальних стипендій деяким категоріям студентів

Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови від 28 грудня 2016 р. № 1045, якою, як відомо, було затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів. Мінсоцполітики розробило відповідний проект акта за результатами практичної реалізації зазначеного Порядку протягом січня поточного року та з метою соціального захисту осіб з інвалідністю та дітей із малозабезпечених сімей

 Зокрема, перелік осіб, які мають право на соціальні стипендії, доповнено такими категоріями: 

  • діти-інваліди та особи з інвалідністю І-ІІІ групи;
  • студенти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”;
  • особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей згідно з постановою Верховної Ради України.

 Також ухваленою сьогодні на засіданні Уряду постановою передбачається збільшення на 20 відсотків соціальної стипендії студентам (курсантам), які постійно проживають на території населеного пункту або навчаються в навчальному закладі, що розташований у населеному пункті, якому надано статус гірського населеного пункту.

 Водночас уточнюється і перелік документів, які надаватимуться студентами (курсантами) для призначення соціальних стипендій. Якщо студент (курсант) має право на призначення соціальної стипендії одночасно з декількох підстав, соціальна стипендія виплачуватиметься відповідно до однієї з підстав, за вибором студента (курсанта).

 Прийнято рішення подовжити ще на 1 місяць перехідний період можливості звернення за призначенням студентам (курсантам) соціальної стипендії з 1 січня 2017 року ( за умови їх звернення за місцем навчання до квітня 2017 року включно).

 Крім того, удосконалено форму списку студентів (курсантів), яким призначено соціальну стипендію. А саме у поданих списках зазначатиметься категорія студентів, яким призначено соціальну стипендію, назва навчального закладу або його структурного підрозділу із зазначенням рівня акредитації, термін по який призначено соціальну стипендію.

 Витрати, пов’язані з реалізацією постановиКабінету Міністрів України будуть здійснюватися за бюджетною програмою для фінансуванням витрат, пов’язаних із виплатою соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів, передбаченою Мінсоцполітики.

www.msp.gov.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Світлана
08.02.2017
А розумним дітям матеріальна підтримка і мотивація до навчання не потрібна??????
Оксана
09.02.2017
это что вы хотите сказать- у наших правителей от плохой еды мозгов не стало?
Вика
08.02.2017
К чему это написано?????????????
оксана
08.02.2017
Ну т.м.!Может надо постановы читать ДО того как внедрять, а не задним числом? Сколько еще изменений?!
Гена
09.02.2017
Підкажіть будь ласка, студент який отримує пенсію по втраті годувальника має право на соціальну стипендію.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі