Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.10.14
1130 0
Друкувати
Обране

Як будуть виплачувати державні соцдопомоги особам, які переселилися з районів проведення АТО або продовжують там проживати

Міністерство соціальної політики врегулювало механізм призначення (продовження) виплат державних соціальних допомог за фактичним місцем проживання (перебування): сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги особам, які переселилися з районів проведення АТО або продовжують там проживати.

Допомоги призначаються органами соціального захисту населення за місцем проживання (перебування) особи.

1. Для осіб, які вперше звертаються за призначенням різних видів допомог надаються документи відповідно до норм чинного законодавства. З повним переліком необхідних документів для різних видів державних соціальних допомог можна ознайомитися в органах соціального захисту населення.

2. Особи, які звертаються до органів соціального захисту населення за продовженням виплати допомог надають (за наявності):

- паспорт;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Органи соціального захисту населення продовжують виплату допомоги за електронною особовою справою.

3. Особи, які залишилися проживати в містах та районах проведення антитерористичної операції, мають можливість звернутися за продовженням (призначенням) виплати допомоги до органів соціального захисту населення в містах та районах, в яких не проходить АТО.

Допомоги продовжуються на підставі даних електронної особової справи. Контроль за подвійними виплатами та за цільовим використанням коштів державного бюджету здійснюється органами соціального захисту населення за місцем проживання особи в зоні АТО та органом соціального захисту населення, який здійснив виплату допомоги.

4. У разі неможливості подання одержувачем документів про доходи та майновий стан своєї сім’ї, при зверненні за призначенням соціальної допомоги, яка надається із врахуванням сукупного доходу сім’ї, одержувачі особисто вносять зазначені дані до Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів державних соціальних допомог.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі