Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.06.16
19443 18
Друкувати
Обране

Як оформити субсидію онлайн, – покрокова інструкція

У зв’язку з підвищенням вартості комунальних послуг українці звертаються в органи соціального захисту для оформлення субсидії.


Щоб отримати компенсацію, споживач має заповнити заяву та декларацію. Надати документи можна в електронному вигляді — заповнивши відповідні форми на сайті —https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .

Раніше послуга була доступна для мешканців Києва та Вінницької області, проте сьогодні скористатися онлайн-сервісом можуть споживачі всіх областей.

Як оформити субсидію онлайн

Перший крок — потрібно зайти на сайт та вибрати спосіб реєстрації — Подання документів в електронному вигляді. Потім необхідно ввести діючу електронну адресу та підтвердити “Я не робот” і натиснути Продовжити.

Другий крок — ввести код підтвердження, який буде надісланий на вказану електронну адресу. Натиснути — “Продовжити”.

Третій крок — варто заповнити заяву про призначення житлової субсидії. Алгоритм схожий на заповненняпаперового документу. Різница в тому, що вид субсидії не потрібно підкреслювати — на нього достатньо натиснути курсором. Варто звернути увагу, що в розділі “Відомості про ЖКП” необхідно вказати, є у вас лічильник енергоресурсу чи немає.

Після заповнення заяви треба натиснути — “Продовжити попередню реєстрацію”.

Четвертий крок — заповніть декларацію, та натисніть “Продовжити попередню реєстрацію”

П'ятий крок — після заповнення документів необхідно перевірити вказану інформацію та підтвердити правильність вказаних даних.

Система повідомить, що заява на субсидію отримана і буде розглянута. Рішення буде надіслано електронною поштою.

 

Оформлення субсидії онлайн має головну перевагу — непотрібно стояти в чергах чи відправляти документи поштою. Крім того, при неправильно вказаних даних система покаже, де була зроблена помилка.

Джерело: domik.ua

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(18)
Юлия
06.06.2016
А паперовий варіант для підтверження потрібно приносити в УСЗН?
Роман Юлия
06.06.2016
Ні не потрібно!
Юлия Роман
06.06.2016
А як же з актами обстеження та довідками про склад сім'ї та за землю, які спеціалісти УСЗН требують приносити при оформленні субсидії?
Vasiliy Юлия
07.06.2016
Уповноважена особа в сільській раді буде сама збирати. А потім працівники УСЗН казатимуть що субсидія не призначена в зв'язку з тим, що сілірада не подала довідок. А звідки-ля уповноважена особа знає хто подав заяву та до якої справи яку довідку донести?..
Анна
06.06.2016
Каждый год надо переоформлять субсидию и заполнять документы?
Юлія
06.06.2016
а як бути, коли власниця квартири матір, але прописана та проживає лише донька? довідки в усіх конторах побрала, але ж вони в письмовій формі.
Людмила
07.06.2016
Я оформила субсідію через інтернет! Одлнак Керівництво УСЗН міста Краматорська вимагає, що б я прибула до них для оформлення субсидії! Чи правильно це? Або це для того щоб збити з мене гроші? З повагою!
Надежда Людмила
10.06.2016
Тоже оформила субсидию онлайн,позвонил специалист из УТиСЗН Краматорска сказала донести папку и конверт в 3 или 6 кабинет,никаких денег не требовали.
Вера
07.06.2016
А что уже не надо электронными ключами подписывать?
Юлия
07.06.2016
Не бачу ніякого облегшення в оформленні субсидії онлайн! Як раніше бігали з довідками в УСЗН так і зараз будемо бігати!
Ірина
07.06.2016
Мені відмовили в оформленні субсидії он-лайн, бо не було піписано електронним цифровим підписом. Але при заповненні бланків така опція не пропонувалась, а в мого чоловіка є ЕЦП, бо він ФОП.
Коля
08.06.2016
Особливо неприємна ситуація з комунальними платежами у тих, кого чиновники-можновладці спочатку примусово позбавили робочого місця по незалежним від працівника причинам ( в результаті так званих "ліквідацій" держпідприємств, установ, організацій), тобто спочатку забрали у людини заробіток, а потім штучно приписують цій людині уявний дохід, і на підставі цієї фальсифікації значно зменшують субсидію або взагалі її не нараховують.
Вера
08.06.2016
У нас в установі були зарплати в 2015 році менше прожиткового мінімуму (таке фінансування). Тепер працівники кажуть, що їм для розрахунку субсидії комісія бере 2 мінімальні зарплати. Як таке може бути?
Юрист
09.06.2016
Подайте письмовий запит до відповідного органу для роз"яснення даної ситуації.
анна
10.06.2016
В заяві про надання субсидії є слова "Я та особи, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку, даємо згоду на обробку персональних даних про сім'ю ...." наскільки правомірним є таке формулювання, адже закон про захист персональних даних не містить "колективної" згоди на обробку персон.даних!
Надія
14.06.2016
Чи можна заповняти декларацію, якщо я сплачую всі платежі за комунальні послуги, зареєстрована в будинку, але не є власником.
Наталя
13.08.2016
я оформила в електронному варіанті але непідписала чи дадуть мені субсидію? і як підписуватися в електронному варіанті?
Інвалід
19.01.2019
Подавав заяву на субсидію онлайн з використанням ЕЦП, 30 грудня 2018р. прийшла відмова, т.я. нібито нема підпису (але ж використовувався діючий ЕЦП). Фізично відвідати собез для мене проблематично (інвалід), 95% пенсії віддаю за ЖКГ. Незабаром вибори, вгадайте з 1 разу чи буде моя сім`я голосувати за провладних представників?

Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн