Нашi сайти:

Як оформити субсидію онлайн, – покрокова інструкція

У зв’язку з підвищенням вартості комунальних послуг українці звертаються в органи соціального захисту для оформлення субсидії.


Щоб отримати компенсацію, споживач має заповнити заяву та декларацію. Надати документи можна в електронному вигляді — заповнивши відповідні форми на сайті —https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .

Раніше послуга була доступна для мешканців Києва та Вінницької області, проте сьогодні скористатися онлайн-сервісом можуть споживачі всіх областей.

Як оформити субсидію онлайн

Перший крок — потрібно зайти на сайт та вибрати спосіб реєстрації — Подання документів в електронному вигляді. Потім необхідно ввести діючу електронну адресу та підтвердити “Я не робот” і натиснути Продовжити.

Другий крок — ввести код підтвердження, який буде надісланий на вказану електронну адресу. Натиснути — “Продовжити”.

Третій крок — варто заповнити заяву про призначення житлової субсидії. Алгоритм схожий на заповненняпаперового документу. Різница в тому, що вид субсидії не потрібно підкреслювати — на нього достатньо натиснути курсором. Варто звернути увагу, що в розділі “Відомості про ЖКП” необхідно вказати, є у вас лічильник енергоресурсу чи немає.

Після заповнення заяви треба натиснути — “Продовжити попередню реєстрацію”.

Четвертий крок — заповніть декларацію, та натисніть “Продовжити попередню реєстрацію”

П'ятий крок — після заповнення документів необхідно перевірити вказану інформацію та підтвердити правильність вказаних даних.

Система повідомить, що заява на субсидію отримана і буде розглянута. Рішення буде надіслано електронною поштою.

 

Оформлення субсидії онлайн має головну перевагу — непотрібно стояти в чергах чи відправляти документи поштою. Крім того, при неправильно вказаних даних система покаже, де була зроблена помилка.

Джерело: domik.ua

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (17)
Юлия
06.06.2016
А паперовий варіант для підтверження потрібно приносити в УСЗН?
Роман Юлия
06.06.2016
Ні не потрібно!
Юлия Роман
06.06.2016
А як же з актами обстеження та довідками про склад сім'ї та за землю, які спеціалісти УСЗН требують приносити при оформленні субсидії?
Vasiliy Юлия
07.06.2016
Уповноважена особа в сільській раді буде сама збирати. А потім працівники УСЗН казатимуть що субсидія не призначена в зв'язку з тим, що сілірада не подала довідок. А звідки-ля уповноважена особа знає хто подав заяву та до якої справи яку довідку донести?..
Анна
06.06.2016
Каждый год надо переоформлять субсидию и заполнять документы?
Юлія
06.06.2016
а як бути, коли власниця квартири матір, але прописана та проживає лише донька? довідки в усіх конторах побрала, але ж вони в письмовій формі.
Людмила
07.06.2016
Я оформила субсідію через інтернет! Одлнак Керівництво УСЗН міста Краматорська вимагає, що б я прибула до них для оформлення субсидії! Чи правильно це? Або це для того щоб збити з мене гроші? З повагою!
Надежда Людмила
10.06.2016
Тоже оформила субсидию онлайн,позвонил специалист из УТиСЗН Краматорска сказала донести папку и конверт в 3 или 6 кабинет,никаких денег не требовали.
Вера
07.06.2016
А что уже не надо электронными ключами подписывать?
Юлия
07.06.2016
Не бачу ніякого облегшення в оформленні субсидії онлайн! Як раніше бігали з довідками в УСЗН так і зараз будемо бігати!
Ірина
07.06.2016
Мені відмовили в оформленні субсидії он-лайн, бо не було піписано електронним цифровим підписом. Але при заповненні бланків така опція не пропонувалась, а в мого чоловіка є ЕЦП, бо він ФОП.
Коля
08.06.2016
Особливо неприємна ситуація з комунальними платежами у тих, кого чиновники-можновладці спочатку примусово позбавили робочого місця по незалежним від працівника причинам ( в результаті так званих "ліквідацій" держпідприємств, установ, організацій), тобто спочатку забрали у людини заробіток, а потім штучно приписують цій людині уявний дохід, і на підставі цієї фальсифікації значно зменшують субсидію або взагалі її не нараховують.
Вера
08.06.2016
У нас в установі були зарплати в 2015 році менше прожиткового мінімуму (таке фінансування). Тепер працівники кажуть, що їм для розрахунку субсидії комісія бере 2 мінімальні зарплати. Як таке може бути?
Юрист
09.06.2016
Подайте письмовий запит до відповідного органу для роз"яснення даної ситуації.
анна
10.06.2016
В заяві про надання субсидії є слова "Я та особи, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку, даємо згоду на обробку персональних даних про сім'ю ...." наскільки правомірним є таке формулювання, адже закон про захист персональних даних не містить "колективної" згоди на обробку персон.даних!
Надія
14.06.2016
Чи можна заповняти декларацію, якщо я сплачую всі платежі за комунальні послуги, зареєстрована в будинку, але не є власником.
Наталя
13.08.2016
я оформила в електронному варіанті але непідписала чи дадуть мені субсидію? і як підписуватися в електронному варіанті?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі