Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.09.23
754 0
Друкувати
Обране

Єдина інформаційна система соціальної сфери активно впроваджується по всій Україні

Мінсоцполітики спільно з ДП «ІОЦ Мінсоцполітики», за підтримки міжнародних партнерів, продовжують цифровізацію соціальної сфери задля надання більш якісних соціальних послуг громадянам.

Єдина інформаційна система соціальної сфери (ЄІССС) наразі активно впроваджується по всій території України. На сьогодні управління соціального захисту населення Рівненської та Житомирської областей успішно призначають, нараховують та виплачують допомогу через цю систему:

  • Допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
  • Допомогу на дітей одиноким матерям.
  • Допомогу при усиновленні дитини.
  • Допомогу малозабезпеченим сім'ям.
  • Допомогу особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.
  • Допомогу особам, які доглядають за хворою дитиною.

 

Висловлюємо вдячність Рівненській та Житомирській областям за їх ініціативність та відданість роботі. Завдяки досягнутим результатам цих регіонів, вже з жовтня виплата 6 допомог через ЄІССС буде відбуватися в усіх областях України.

Єдина система передбачає можливість звернення за допомогою не лише офлайн в органах соціального захисту чи ЦНАП, а й онлайн через застосунок Дія. Це стало можливим завдяки інформаційним обмінам з іншими державними реєстрами та системами, що значно спростило процес отримання соціальних виплат та зменшило бюрократичні перешкоди. Відтепер громадянам не потрібно збирати довідки та скановані документи для оформлення виплат. 

Наразі цифровою командою розробляється процес інформування отримувачів допомоги про будь-які рішення, пов’язані з виплатою, через ЄІССС, і вже незабаром громадяни будуть отримати такі повідомлення на свої електронні скриньки. 

Продовжуємо впроваджувати цифрові інновації, в центрі яких є людина та її соціальна підтримка.

КМУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×