Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.04.23
9577 0
Друкувати
Обране

Бюджетникам на територіях можливих бойових дій встановлять набавки до окладів

На сайті профспілок оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про особливості оплати праці працівників державних органів та працівників підприємств, установ, закладів та організацій під час дії воєнного стану». Мета нового акта - підвищення рівня оплати праці працівників державних органів та працівників підприємств, установ, закладів та організацій, які безпосередньо виконують свої обов'язки і завдання на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, продовжують працювати в умовах постійного ризику для життя та здоров'я.

Проектом акта пропонується установити, щомісячну доплату працівникам державних органів, державних і комунальних установ, закладів, організацій, які фінансуються з бюджету, що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, включаючи території можливих бойових дій та території активних бойових дій, у граничному розмірі 50 відсотків посадового окладу, а працівникам надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома) – до 100 відсотків посадового окладу.

Проект акта розроблено відповідно до доручень Прем’єр-міністра України   Д. Шмигаля від 07.03.2023 № 6914/0/1-23 в частині опрацювання питання щодо збільшення рівня оплати праці працівників державних органів, які безпосередньо виконують свої обов’язки і завдання на деокупованих територіях та територіях, де ведуться активні бойові дії, від 17.03.2023 № 6914/4/1-23 до листа Мінреінтеграції від 10.03.2023 № 22/9-2339-23 та від 28.03.2023 № 9151/0/1-23 щодо встановлення доплат працівникам підприємств, установ та організацій, які безпосередньо виконують свої обов’язки і завдання на територіях, де ведуться бойові дії.

Наразі гостро стоїть проблема нестачі кваліфікованих працівників у державних органах, органах місцевого самоврядування, працівників підприємств, установ та організацій, які продовжують виконувати свої обов’язки і завдання на територіях, де ведуться активні бойові дії та на деокупованих територіях. На цих територіях, через постійні обстріли зі сторони російської федерації та тимчасово окупованих російською федерацією територій України, виникають щоденні загрози життю, ускладнене надання комунальних, банківських, транспортних та інших послуг, багато людей вимушені були покинути свої домівки та виїхати в більш безпечні регіони України.

Проект постанови

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі