Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.01.21
3573 0
Друкувати
Обране

Чи можна оплачувати час простою із розрахунку середньої заробітної плати?

Простій – це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційнихабо технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами.

Час простою не з вини працівника, в тому числі наперіод оголошеннякарантину, встановленого Кабінетом Міністрів Україниоплачується з розрахунку не нижче віддвох третин тарифної ставкивстановленого працівниковірозряду (окладу).

За час простою, коли виниклавиробнича ситуаціянебезпечна для життя чи здоров’я працівника або для людей, які його оточують, і навколишнього природного середовища не з його вини, за ним зберігається середній заробіток.

В той же час, норми і гарантії в оплатіпраціпередбачені Кодексом законів про працю, є мінімальними державнимигарантіями.

Додаткові порівняно з чиннимзаконодавством і угодами гарантіїсоціально-побутові пільги може передбачати колективний договір.

Таким чином, оплата часу простою із розрахунку середньої заробітної плати проводиться у випадках, передбачених законодавством та/або відповідно до колективного договору.

Джерело:
Управління Держпраці у Тернопільській області
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі