Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.09.18
6475 22
Друкувати
Обране

До 2020-го не чекайте: Гриневич зізналась, що підвищення зарплат педагогам не буде

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич сказала, що не може обіцяти педагогам підвищення зарплати у 2019 році. Але пообіцяла, що у міністерстві візьмуться за «полегшення життя» вихователям дитсадків.


Я навіть не обіцяю і не анонсую підвищення зарплати наступного року для окремих категорій педагогічних чи науково-педагогічних працівників. Бо наступний бюджетний рік буде дуже складним – це пікова виплата в рамках міжнародних зобов’язань України. Натомість буде те, що завжди є – підвищення для бюджетників, відповідно до зростання мінімальної зарплати.

etcetera.media

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(22)
bhb
05.09.2018
так у педагогов было уже аж 2 повышения! из всех бюджетников - только у педагогов! может а других надо подумать?! а?!
Світлана bhb
09.09.2018
Я - бухгалтер бюджетної сфери, а моя донька закінчила навчання в університеті і працює вчителем анг.мови. Не знаю про які підвищення вчителям завжди йдеться (сама не раз читала і також обурювалась) але відучилася 5 років і отримує заробітну плату за повну ставку 3723 мінус утримання. А начитавшись анонсів про підвищення вчителям без категорій та стажу думала, що буде ЗП спочатку три мінімалки, а потім після уточнень, що підвищення буде поетапно - приблизно 6000, але ж ні... мінімалка
Ольга Світлана
10.09.2018
У вашої доньки повинен бути посадовий оклад 3818 + 20 відсотків престижність763,60 + перевірка зазошити 381,80 і всього разом виходить4963,40. Шановна ваша донька працюватиме 18 годин на тиждень, а бухгалтера працюють 24 години на добу фактично , та нехай вже 40 год в тиждень, згідно табеля виходу на роботу . А заробітна плата 2890 грн. Є різниця чи нема.
Світлана Ольга
10.09.2018
Так. Різниця є, але по теперішніх цінах не суттєва. Ми всі як злидарі, за межою бідності. На сьогодні в кожного зп має бути від 30000 грн, щоб навчати дітей, оплачувати ліки, їжу, комуналку, оренду житла, одяг і не дай Боже комусь захворіти
Валентина Світлана
10.09.2018
А в мене питання коли бухгалтер відділу освіти бути прирівнюватись до людини а не до бидла , який тягне весь тягар і за спеціаліста і за бухгалтера і за директора і за завгоста школи, і всі контролі як переляканому треба зробити вчасно а зарплата трішки менша за сторожа,ТО скажіть шановні депутати в якій країні евросоюзу так ставляться до бухгалтера та економіста. Та ви мабуть і не знаєте яка заробітна плата в бухгалтера відділу освіти . Ні стажу тобі , ні премії, а вже дуже багато людей працюють більше 20 років і обслуговують освітню галузь, пашуть як ломові коні, і все здають вчасно, бо в них строки. А керівни цтво навіть цього не оцінює. Вчитель пішов ь з 1 липня у відпустку і прийшов на роботу 28 серпня, про нього всі забули. Спробуй бухгалтер піти на лікарняний на тиждень. Ні ти не людина хворій коли хочеш , а все здай своєчасно бо ти бухгалтер чи економіст.Коли це хто небудь врахує?
Світлана Валентина
10.09.2018
Керівники сьогодні навіть не знають скільки всьго ми робимо, адже всі звіти електронні, Казначейство через СДО. Терміни, штрафи, перевірки, Прозоро, Є-дата, Є-звіт і ще та ще повно різного бреду через який голова обертом.
школа38 Світлана
14.09.2018
Наш уряд мабуть думає, що всі бухгалтери мають ранги, вислуги, премії - як у працівників - держслужбовців, що працюють в пенсійному фонді, фіскальщики, соцстрах, та ін..
Але ж існують бухгалтери у школах-інтернатах, лікарнях, освітніх закладах (школи, дитсадки), які теж - бюджетники, але в них нема ніяких надбавок, рангів, матдопомоги . І які отримують зарплату нижчу за всіх , а голова в них іде обертом , бо звіти та програми кожен рік поновлюються та додаються (Medoc, Prozorro, E-Data, та ін..). А якщо у відпустці - то через день - на робочому місті.
За що така зневага?
школа38 Валентина
14.09.2018
Уже 2 года зарплата бюджетного бухгалтера (школы, сады, больницы...)
- меньше чем у техничек (вредность сверху 3723);
- меньше чем у сторожа (ночные сверху 3723); меньше чем у
- кладовщика и помощника воспитателя (у них вредность сверху 3723)
- повара (вредность сверху 3723)
- прачки (вредность сверху 3723)
верх неуважения бухгалтеров !!!
Олена bhb
18.10.2018
Ви небагато втратили....Якість курсів дуже сумнівна...
Ірина
05.09.2018
А чим педагоги відрізняються від інших працівників бюджетної сфери?
забутийбухгалтер Ірина
05.09.2018
Тим що їх багато і при виборах це хороший шмат голосів от і все, а скільки тих бухгалтерів кому вони нужні про нас уже всі забули
Вадим забутийбухгалтер
05.09.2018
Вчителі мають значний вплив на формування громадської думки, користуються авторитетом , а також саме з вчителів, особливо на селі, в основному формуються виборчі комісії. Так що оці всі підвищення педагогам -своєрідний хабар від влади.
Вадим
05.09.2018
Все буде, але не зараз, а перед виборами. Цілий рік будуть розказувати про надважке економічне становише, "паперєдніків" , які все розкрали і набрали кредитів, злий МВФ, війну, а потім буде велечезна "перемога" у вигляді пару сотень гривень підвищення.
Оля
05.09.2018
Нова школа стартувала з старими партами , старими зарплатами.Для чого було приймати новий закон?
Ikar Оля
05.09.2018
не знаю як у вас, а у нас за рахунок субвенції нової української школи всі школи придбали нові одномісні парти
ОляОля Ikar
05.09.2018
У вас напевно обласний центр.
Ikar ОляОля
05.09.2018
ні, район і ОТГ
Бухгалтер Ikar
07.09.2018
Нова школа i субвенцiя-не тотожнi поняття! Крiм парт треба придбати плазму, куточки, подушки за кошти батькiв(
Світлана Оля
05.09.2018
В мене таке ж саме запитання до ВР та уряду тільки з погляду державної служби - навіщо було приймати новий закон "Про державну службу" яким передбачено підвищення,якщо ні з 1 липня 2018 ні з 1 січня 2019 року підвищення зарплати (згідно підвищення прожиткового мінімуму) не буде, все заморозят на рівні 2018 року, а в районах навіть зменшити річний бюджет на 2019 рік. (премій та надбавок у нас в районі в 2018 році поки що небуло)
Ikar Світлана
05.09.2018
для того щоб порушувати) а самі сміливі відсудили
Світлана
05.09.2018
Підкажіть, хтось підвищував оклади працівників шкіл естетичного виховання з 01.09.2018 р.?
Наталія Світлана
11.09.2018
Ні, ми не підвищували. Немає підстав.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн