Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.11.16
14244 39
Друкувати
Обране

Голова Уряду: Підвищення мінімальної заробітної плати в Україні до 3200 грн - це тільки перший крок в удосконаленні оплати праці українців

Підвищення мінімальної заробітної плати в Україні з 1 січня 2017 року відповідає економічним можливостям країни та є лише першим кроком в удосконаленні оплати праці українців. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.


Прем'єр-міністр повідомив, що Уряд виходить на завершальну стадію підготовки Бюджету на 2017 рік. За його словами, Міністерство фінансів України узагальнює усі пропозиції і висновки, що були надані українським Парламентом.

У цьому контексті Голова Уряду закликав членів Кабінету Міністрів ретельно попрацювати з Міністерством фінансів для того, щоб завершити цю роботу і фіналізувати документ.

"Головним завданням є формування остаточного тексту проекту Бюджету і подання його до Верховної Ради України з метою прийняття Бюджету, який передбачає чітку пріоритизацію, - зазначив Володимир Гройсман. - Маємо заздалегідь подбати про формування планів на 2017 рік".

Прем'єр-міністр нагадав, що Уряд закладає у Бюджет на 2017 рік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні до 3200 грн з 1 січня.

"Це означає, що жоден громадянин України ні в бюджетному секторі, ні в приватному секторі не буде з 1 січня отримувати меншу заробітну плату ніж 3200 грн", - зазначив він.

Прем'єр-міністр наголосив, що підвищення мінімальної заробітної плати не буде мати жодних негативних наслідків для економіки.

"Ми виходимо з того, що баланс Бюджету буде збережено, дефіцит буде на рівні 3%, як було заплановано. За рахунок детінізації і справедливого розподілу податків ми зможемо підняти мінімальну заробітну плату в бюджетному секторі. Усі розрахунки проведені, і ми точно розуміємо, що з 1 січня це є абсолютно реальність, яка є порахована і відповідає усім нашим економічним можливостям. Це тільки перший крок, який робить Уряд для того, щоб навести лад в оплаті праці працівників", - підкреслив Володимир Гройсман.

Наступний крок Уряду, над яким він працює, - модернізація системи пенсійного забезпечення для того, щоб зробити її більш справедливою.

У цьому контексті Прем'єр-міністр нагадав, що з 1 грудня Уряд підніме мінімальні соціальні стандарти на 10%.

Також з 1 січня перший тарифний розряд буде дорівнювати 1600 грн.

"1 грудня -плюс 10%, з 1 січня мінімальна заробітна плата буде збільшена вдвічі - з 1600 до 3200 грн. Це повністю відповідає набору кошику прожиткового мінімуму, що був порахований Урядом на початку жовтня. Це буде означати, що від 1 січня ми розпочинаємо достатньо суттєві кроки щодо підтримки українських громадян. Вистачить терпіти - треба створювати нормальні умови для нормального життя. Але це перші кроки", - підкреслив Володимир Гройсман.

Уряд також відв'язав мінімальну заробітну від заробітних плат чиновників та будь-яких інших прив'язок, зазначив Прем'єр-міністр.

Окремо він зауважив, що Уряд внесе пропозиції, щоби підвищення мінімальної заробітної плати жодним чином не вплинуло на зменшення вимог щодо декларування майна і статків чиновників.

"Фактично усе те, що є сьогодні необхідним для декларування, нарахування заробітної плати, щоб вони не були космічними у чиновників, все це буде збережене, а от для пересічних громадян мінімальна заробітна плата буде збільшена удвічі", - зазначив він.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
11.08.22 Порядок виплати працівникам закладів охорони здоров’я матеріальної допомоги на оздоровлення У зв’язку з надходженням листів щодо роз’яснення порядку виплати медичним працівникам матеріальної допомоги на оздоровлення, відділ з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області інформує про наступне.
10.08.22 Чи підлягає компенсації відпустка за ненормований робочий час? Ненормований робочий день — це особливий режим робочого часу, що встановлюється для певної категорії працівників у разі неможливості унормувати час їх трудового процесу (п. 1 Рекомендацій про порядок надання працівникам з ненормованим робочим днем щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці, затверджених наказом Мінпраці від 10.10.1997 № 7).
10.08.22 Застосування податкової соціальної пільги на дітей, яким протягом року виповнилось 18 років Платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), на суму податкової соціальної пільги, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень (у 2022 році 3470 грн).
коментарі
(39)
Олег
03.11.2016
Тобто держслужбовці знову будуть отримувати однакові заробітні плати із обслуговуючим персоналом;)
Вікторія
03.11.2016
"Також з 1 січня перший тарифний розряд буде дорівнювати 1600 грн." - чи означає це, що потрібно буде доплачувати до мінімальної зарплати?????? Якщо так, то 1-11 розряди будуть однакові???
Р-29 Вікторія
04.11.2016
1 тарифний розряд буде 1600 грн з 1 грудня 2016 року, а не з 1 січня, там помилка!
Євген
03.11.2016
1 т.р. 1600 грн. 0_о!!!! Більше слів немає.
Лена
03.11.2016
і навіще мені працювати бухгалтером - хочу прибиральницею
Р-29 Лена
04.11.2016
Вишліть мені резюме з фото, я обміркую це питання
ирина Лена
03.11.2016
та тут беріть глибше... навіщо працювати вчителем навіть ІІ категорії (10 розряд), чи лікарем... сторожем вигідніше, ніж прибиральницею - сиди собі 1 доба через 3, ні за що не відповідаєш - договір про мат. відп. не можна з тобою укласти, а на ті три доби можна ще десь щось "стерегти" так само)) вязати носочки, шапочки, плести з бісеру квіточки, вишивати))) і отримувати + до мінімалки нічні та святкові
;) ирина
03.11.2016
лікар і вчитель хіба не покликання? беріть вище - на базарі ще вигідніше стояти
Вадим
03.11.2016
І як нараховувати зп, якщо оклади будуть різними , але всі повині отримувати не меньше 3200 ? З чого будуть нараховуватися надбавки і доплати, з окладу чи мінімалки ? Як бути якщо працівник хворів , був у відпустці, працює на пів ставки ,адже зі слів "пейсатого" всі мають отримувати мінімалку !!!!! Вся система нарахування заробітної плати котиться в ж**у.
А.В. Вадим
03.11.2016
причем еще с декабря прошлого года ))!! скоро можно годовщину праздновать)
Ірина
03.11.2016
Тобто я бухгалтер з вищою освітою, яка повністю веде всю бухгалтерію, буду з окладом 2912 грн. (10 т.р.), а усі інші пересічні громадяни з 3200 грн. ХОЧУ БУТИ ПЕРЕСІЧНОЮ ГРОМАДЯНКОЮ!!!!!! І не нести відповідальність за цю довбану бухгалтерію(((
Вадим Ірина
03.11.2016
Ні, ви також будете отримувати 3200.
Ірина Вадим
03.11.2016
Так, я розумію, що оклад доведуть до 3200. Просто в нашій державі логічне мислення давно втрачене... Задовбало вже все це. Хочеться мати достойну заробітну плату, яка буде відрізнятися від з/пл прибиральниці... хоча б як мінімум через відповідальність.
Татьяна Ірина
07.11.2016
Вы просто забыли такое понятие как "доплата до минимальной зароботной платы": 3200 - (все что начислено) = доплата до минималки. А если не полностью месяц отработан - то оплата пропорционально отработанного времени
Олег
03.11.2016
А що ви хочите, якщо до влади дорвалися бариги. Гройсман пів життя збирав гроші з базарників , звідки йому знати про тарифні розряди, які встановлються в залежності від освіти та кваліфікації, про надбавки ,доплати, вислугу та інші нюанси. У нього все просто, займаєш місце -плати встановлену таксу і пофіг хто ти, доцент, колгоспник - однаково. Права рука Пороха у зраді мільйонер Кононенко уже заявив, що не потрібно фінансувати з бюджету наукові досліження , бо зиску з цього немає.
Ikar
03.11.2016
"Жаба душить"?)) о це чисто по хохляцькі, щоб комусь було гірше за тебе
читач
03.11.2016
Звичайно хочеться мати достойну зарплату,і прибиральниці і бухгалтеру.А ви знаєте скільки людей з вищою освітою робить прибиральницями, та якщо це так легко і просто , то ідіть хто не дає. Щоб прожити худо- бідно треба прибирати хоч в трьох місцях, і то як захворієш ,а нелегально хіхто тобі не платить лікарняний. А прибирати завжди треба,мити туалети,після гостин прибирати ...Не так вже і легко, плюс вікна мити.Просто в нас склалося ,що то щось таке непристижне і примітивне. За кордоном наші люди прибирають і себе утримують і родину на Україні.Вважаю ,що в бухгалтера на цей час теж недостойна зарплата, бо роботи хватає і навіть у відпустку важко піти, тому треба радикально підійти до зміни оплати праці бухгалтера.Думаю одинакових зарплат не буде, ті хто має можливість ,і в рамках закону завжди заслуговують на доплати заохочення.Напевно вірно одне, щоби не робили можновладці для народу, щось полегшення не видно...
бух читач
03.11.2016
Скоріше реально ну буде урівняловки, вищестоящі дадуть усне розпорядження скоротити ставки чи частини ставок адміністративно-технічному персоналу (а судячи з настроїв комментаторів, самі бачите, таке рішення підтримає більшість у профспілці) і на цьому все скінчиться. Якщо не помиляюсь, у освіті вже була така спроба лиш новий міністр по царські, своєю рукою перекреслила постанову попереднього зама, а по суті, скоріше просто відстрочила. Час покаже, що то має бути.
Вера читач
03.11.2016
Я всегда с уважением отношусь к любому обслуживающему персоналу. Это труд, который должен достойно оплачиваться. Но, согласитесь, что не должна зарплата бухгалтера, врача, учителя и т.п. оплачиваться на уровне неквалифицированного труда. Т.е. если уборщице будет насчитана зарплата в 3200,00 грн., то бухгалтеру должны начислять хотя-бы на пару тысяч больше...
оксана
03.11.2016
Какие красивые и правильные СЛОВА! Наверное целые курсы прошли по подготовке к "бла бла бла". Я бы советовала нашим правителям тратить деньги не за такие курсы, а на курсы по экономике. Толку было бы больше.
ира
03.11.2016
они там всё давно просчитали) и 3200 взяты не с потолка, а это как раз та самая выгодная сумма, при которой типа и получат люди что-то, и им вернется наибольшая выгода, там же тоже сидят консультанты-аналитики и тд.. которые умеют решать простенькие задачки оптимизации в екселе)))
Дмитро
03.11.2016
Коли підвищать до 3200, я щиро порадію за тих прибиральниць і сторожів, бо вижити на 1500 зараз неймовірно складно. Впевнений, що той час, коли праця бухгалтера, лікаря і вчителя буде оплачуватися краще, не за горами (і тут багато що залежить від самих українців).
Вадим Дмитро
03.11.2016
Зарплата ще за горами, а відповідальність уже висить на шиї.Навіть у вихідний день неможеш розслабитися , а все думаєш, що ще недорахував, нерозніс, недозвітував. Кожний день суцільний стрес і очікування приходу ревізорів. Крім того доводится бути не тільки бухгалтером, а ще й юристом,діловодом, оператором набору. Я немаю нічого проти того, щоб технічка отримувала 3200, але чому я фахівець з вищою освітою і стажем 15 років повинен отримувати таку ж саму зарплату. Навіть скоріше так, навіщо мені ця неодноразово проклята бухгалтерія , якщо робота віником приноситиме тіж доходи та щей нервова система буде спокійна.
Игорь Вадим
03.11.2016
Золотые слова !
Маруся Дмитро
03.11.2016
І долар одразу 35!! І ціни рази так в 3 збільшаться по-любому!!! От заживемо із мінімалкою 3200)))
Катя
03.11.2016
Насамперед потрібно подумати-ми всі люди..І прекрасно розуміємо що вижити на нашу заробітну плату неможливо. Навіщо принижувати людей,які за вами прибирають,вони також люди(може щей розумніші ) і в них є діти і сім'ї,і їм також потрібно щось їсти і одягнутися. Не іхня вина що влада приймає такі рішення. Якщо не хочете працювати бухгалтером,так вперед,віник в руки і пробуємо берегти свої нерви.
Наталья Катя
04.11.2016
Вы правы надо подумать в первую очередь, что мы все люди.... И бухгалтера в том числе. У бухгалтера также есть семья и дети и пропадать сутками на работе и нести ответственность своей зарплатой а иногда и не только, как-то не справедливо получать на уровне уборщицы. По поводу не хотите бухгалтером идите на веник, скажу вам на веник еще фиг устроишься, а вот главным бухгалтером, с зарплатой уборщицы желающих найти не так просто. Понять надо одно мы все стали обслуживающим персоналом для нашего руководства страны. У них своя жизнь, вы видели их декларации? А мы так моль. И это поднятие несет в себе явно какой-то скрытый смысл.
Вадим Катя
03.11.2016
А хто ж їх принижує ? Навпаки з 1 січня 2017 будуть проводити конкурси по 10-20 чоловік на місце сторожа або технічки. А на бухгалтера будуть дивитися як на лоха,що 5 років протирав штани у виші , а тепер сидить цілими днями по вуха у папірах,з квадратною від цифр головою та червоними очима від компа , отримує ті самі гроші і регулярний втик від начальства та ревізорів.
галина
03.11.2016
Про що ми споримо.Невже не зрозуміло,що нашій владі не потрібні люди з вищою освітою.Молодь виїжджає за кордон,тому що працювати за копійки не хоче,старше покоління доживає, працювати бухгалтером чи вчителем чи лікарем не вигідно краще прибиральницею(освіта,стаж,досвід нікому не потрібні). Підвищення мінімальної зарплати вигідно не нам простим людям,тому що це теж копійки в порівнянні з зарплатою депутатів.А от всі послуги,зичайні заяви в суд.... оплачуються від мінімальної зарплати.Так що таке підвищенням в порівняні з цінами особливо нічого не змінить.
Вася
03.11.2016
Судячи зі слів міністра буде 3200 грн виходить для 1-6 тарифного розряду, для вчителів змінять розряди (підвищивши їх на дві позиції) поки що бред цей не розумію)))можливо змінять коєфіцієнти до тарифних розрядів
Коля
03.11.2016
Ну і кого тепер можна здивувати новим потужним витком знецінення гривні? --------------------------------------------------------------------Трохи з історії нашої незалежної. В Україні у 1992-1996 роках зарплати і пенсії зростали майже кожен місяць удвічи. Уявіть, що середня зарплата на початку 1992 року була 200 крб.,, а наприкінці цього ж року -- 10000 крб ! А у 1995 році середня зарплата вже досягала 8-9 млн. крб.(!) Тоді ми всі були мільйонерами! Правда, квартплата також була 4-5 млн. крб. щомісяця, а хлібина коштувала близько 50000 крб. У 1996 році купонокарбованець обміняли на гривню по курсу: сто тисяч купонокарбованців за одну гривню, і з 1996-го року до 2014-го року гривня знецінилась приблизно у 20 разів. А починаючи з 2014 року швидкість знецінення гривні значно зросла . -----------------------------------------------Знецінюються українські гроші -- лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. Інфляція - це тихий грабунок людей владою, оскільки тих грошей-папірців влада може надрукувати скільки завгодно. А ціна грошей вимірюється не кількістю нулів на купюрах, а їх купівельною спроможністю.
Прем'єр-міністр
04.11.2016
Жодної "зрівнялівки" після підвищення мінімальної заробітної плати удвічі не буде. Володимир Гройсман зауважив, що подібна інформація поширюється антидержавними політичними силами, які намагаються переконати суспільство, що підвищення мінімальної заробітної плати не відбудеться і є неможливим.
Вікторія Прем'єр-міністр
04.11.2016
Дуже хочеться вірити...А щоб подібну інформацію не поширювали "антидержавні політичні сили" - хочеться офіційних розяснень, а не як завжди СЬОГОДНІ НА ВЧОРА або 3-4 місяці після того як закон набуває чинності...............Маю на увазі центри соціальних служб, щодо яких якась конкретна інформація зявилася в кінці вересня. Пропала наша відпустка як держслужбовців, додаткова за стаж, вислуга по 10,15,20 років, а також ЄСВ, який ми перераховували по 6,1%
Віктор
04.11.2016
А справедливо коли у відділі 2 -3 особи а у начальника ЗП на 2,5 тис. грн. перевищує ЗП спеціаліста, а роботу виконують однакову???
ольга
04.11.2016
Жодної "зрівнялівки" після підвищення мінімальної заробітної плати удвічі не буде. а мы уже сегодня пересчитовали бюджетный запит на 2017 год по 3200 до 11 разряда. днепр
ВВВ ольга
08.11.2016
А на основании чего вы пересчитывали??? На основании слов Гройсмана???
Татьяна ольга
07.11.2016
Интересно. А как вы пересчитывали? Как считали для держслужбы? Для ЦСССДМ? Поделитесь, если не секрет
РРР
04.11.2016
В України вигідне географічне положення, дуже родючі грунти, хороший клімат, а більшість населення живе бідно і з дня в день рахує копійки! Шкода і батьків і дітей! Бо купка кровосєсів хоче кучеряво жити і нічого не робити!
училка
17.01.2017
да! Всі говорять за підвищення зарплати, а наших викладачів вже зібрали і говорять що немає грошей у місцевому бюджеті, ніякого збільшення, десь до вересня не буде скажіть це міські власті починають знову красти!!!!!
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.