Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.09.22
1763 0
Друкувати
Обране

Коли проводити повний розрахунок, якщо закінчення строкового трудового договору припадає на вихідний день?

Враховуючи норми ст. 241-1 КЗпП України – коли строки визначаються днями, то їх обчислюють з дня, наступного після того дня, з якого починається строк. Якщо останній день строку припадає на святковий, вихідний або неробочий день, то днем закінчення строку вважається найближчий робочий день.

Але, якщо закінчення строкового трудового договору припадає на вихідний день, то  працівникові в останній перед вихідним днем, на який припадає закінчення строкового договору, необхідно  видати трудову книжку  з внесенням до неї запису про звільнення і провести розрахунок відповідно до ст. 116 КЗпП України.

Отже всі необхідні розрахунки та оформлення необхідно зробити напередодні дня звільнення, якщо він припадає на вихідний день, в іншому випадку  строковий трудовий договір буде вважатися  як продовжений на невизначений строк згідно ст. 39 КЗпП України.

Джерело:
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×