Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4177 0
Друкувати
Обране

Матеріальна допомога на оздоровлення працівників закладів охорони здоров’я: хто отримує та в якому розмірі?

Виплату медичним працівникам матеріальної допомоги на оздоровлення під час надання щорічної відпустки в розмірі посадового окладу (ставки зарплати) передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 524 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».


В ній зазначено, що з 1 січня 2012 року медичним і фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів (установ) виплачується допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки.

Ця виплата є гарантованою державою, надається один раз на рік до будь-якої частини щорічної відпустки. Законодавство не містить вимоги щодо її виплати лише до основної частини відпустки, яка повинна становити не менш як 14 календарних днів.

Матеріальна допомога на оздоровлення згідно з Постановою № 524 виплачуються тим медпрацівникам, які займають посади в «Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 78 Охорона здоров'я», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я  29.03.2002  № 117, в розділах «Керівники», «Професіонали» і «Фахівці».

Немедичному персоналу закладів охорони здоров'я (працівникам, які займають посади, що не вимагають наявності медичної освіти) допомога на оздоровлення (при цьому вона не є гарантованою виплатою) виплачується в порядку, передбаченому п.5.11 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Мінпраці та МОЗ України від 05.10.2005 N 308/519, за яким керівники таких закладів мають право надавати працівникам матеріальну допомогу, в тому числі на оздоровлення, в сумі не більш ніж один посадовий оклад на рік.

Надаватися така допомога може за рішенням керівника лише тоді, якщо такі кошти будуть закладені до фонду оплати праці під час формування кошторису на відповідний бюджетний рік.

mk.dsp.gov.ua

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд