Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.10.19
6654 5
Друкувати
Обране

Маєш право на податкову соціальну пільгу - подай роботодавцеві заяву про її застосування

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що відповідно до п.п.169.2.1 п.169.2 ст.169 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

Платник податку повинен подати роботодавцю заяву в якій зазначити про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги - п.п. 169.2.2 п.169.2 ст.169 ПКУ.

Застосовування податкової соціальної пільги до нарахованих у вигляді заробітної плати доходів розпочинається з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право.

У податковій звітності роботодавцем відображаються всі випадки застосування або незастосування податкової соціальної пільги згідно з отриманими від платників податку заявами про застосування пільги, а також заявами про відмову від такої пільги.

Нормами ПКУ не передбачено щорічне подання заяви про застосування пільги, проте, у разі якщо у платника податків виникає право на застосування податкової соціальної пільги з інших підстав ніж ті, що були зазначені у попередній заяві, то такий платник повинен надати нову заяву з відповідними підтверджуючими документами.

kyivobl.tax.gov.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Оля
30.10.2019
Такого роботовця який платить зарплату, що треба пільгу встановлювати - посилати подалі, на всі веселі букви. Хай сам працює.
Тетяна Оля
30.10.2019
Та неужели? Все гребут зарплаты лопатой совковой? А если у работницы четверо детей несовершеннолетних? И директор взял её на работу, не отбодался от такой сотрудницы. И пользуется она налоговой льготой. Вот как-то так
Оля Тетяна
31.10.2019
Конечно, оправдывайте РАБотодателей, которые платят минималку !
Вадим
30.10.2019
Цікаво, а у якій це звітності потрібно відображати відмову від ПСП ?
Енгрібьорд Вадим
31.10.2019
1дф, мабуть. Просто під "відображенням відсутності пільги", очевидно, розуміють якраз відсутність тієї самої відмітки, що пільга застосовується. Отака от "жєлєзная логіка"
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі