Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5681 6
Друкувати
Обране

Мінфін не підтримав пропозицію щодо розширення категорій працівників, яким встановлюватимуться доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників

Міністерство фінансів України на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 09.10.2015 р. N 41360/2/1-15 розглянуло лист [...] щодо внесення змін до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 р. N 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" щодо оплати праці за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників і повідомляє.


Постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2015 р. N 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" затверджені заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету.

Пунктом 12 цих заходів тимчасово припинено встановлення доплат за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників (крім лікарів, фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою і професіоналів з вищою немедичною освітою та наукових працівників, що допущенні до медичної діяльності, молодших медичних сестер, соціальних робітників, вихователів, помічників вихователів, учителів, майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів).

Пропозиція щодо розширення категорій працівників, яким встановлюватимуться доплати за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників, зокрема кухарям, прибиральникам, сторожам, бібліотекарям, потребуватиме додаткових витрат і в умовах жорсткої економії бюджетних коштів та необхідності забезпечення обороноздатності країни, не підтримується.

 

Лист МФУ від 10.11.2015 р. N 31-07010-07-10/34573

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(6)
Оксана
09.12.2015
А конституцию еще не отменили? Работай бесплатно за того парня? Профсоюзы' подымайтесь! За что мы вам 1 процент отдаем? Бюджетник уже как раб.
Ирина
10.12.2015
мне нравится "та необхідності забезпечення обороноздатності країни"... просто люди сколько оторвали от своих детей, люди, у которых кто-то из знакомых был мобилизован, полностью его за свои деньги укомплектовывали солдата!!военного сбора сколько простые люди отдали!!!! а госудаство: открыли кучу под-министерств для решения этой проблемы и подобных)) о волонтерах отчитались - кто и сколько "забезпечив", и через СМИ донесли до людей, какие они хорошие, о полной укомплектованости армии)) и.. мы дальше платим военный сбор, дальше жживем по закону об экономии... и всё дальше поднимаем обороноздатнисть по документам
Галина
14.12.2015
Слов нет,,,одни эмоции!!!!! Профсоюзы....АУУУУУ....ГДЕ ВЫ?
Коля
25.12.2015
А головбухи Управлінь освіти щомісяця офіційно отримують премії, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад.
коля
01.01.2016
Простим спеціалістам раджу: "Подивіться у штатні розписи і ви побачите, що ваш головбух для простих спеціалістів замовляє і отримує в казначействі 50-відсоткову надбавку, а вам дає лише по 20 відсотків. Решту 30 відсотків (а це з кожного спеціаліста) головбух привласнює собі, і отримує її у вигляді вищевказаних премій. Трохи від цих грошей перепадає заступникам."

коля
01.01.2016
Простим спеціалістам раджу: "Подивіться у штатні розписи і ви побачите, що ваш головбух для простих спеціалістів замовляє і отримує в казначействі 50-відсоткову надбавку, а вам дає лише по 20 відсотків. Решту 30 відсотків (а це з кожного спеціаліста) головбух привласнює собі, і отримує її у вигляді вищевказаних премій. Трохи від цих грошей перепадає заступникам."

Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд