Мінсоцполітики: щодо термінів виплати зарплати

Відповідно до ст. 115 Кодексу законів про працю України (КЗпП України) та статті 24 Закону України "Про оплату праці" (далі - Закон) заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.


У разі, коли день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні.

Тобто, законодавством чітко визначено зобов'язання власника підприємства або уповноваженої ним особи нараховувати та виплачувати заробітну плату працівникам не рідше двох разів на місяць.

Статтею 36 Закону встановлено, що за порушення законодавства про оплату праці винні особи притягаються до дисциплінарної, матеріальної, адміністративної та кримінальної відповідальності згідно з законодавством.

Разом з тим, якщо на підприємстві, в установі чи організації, в якій Ви працюєте, не дотримуються норми щодо виплати заробітної плати вчасно, то можете звернутися до Державної служби з питань праці України.

Лист Мінсоцполітики від 10.04.2017 р. N 628/0/102-17/282

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
Надія
07.06.2017
Хто винен у випадку невчасної,або неповної виплати в семиденний термін зарплати викладачами профтехучилища?
valeri
13.06.2017
А если выходной припадает на выплату и выплата проходит накануне, то следующий отсчет 16 дней продолжается? или отсчет 16 дней идет только в разрезе одного месяца?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі