Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.08.14
2281 0
Друкувати
Обране

МОЗ: про встановлення медпрацівникам надбавки за вислугу років

МОЗ в листах від 21.05.2013 р. № 10.03.68/1660/14773 та від 12.06.2014 р. № 10.03.68/16283 розглянуло питання щодо порядку встановлення медичним працівникам закладів охорони здоров'я надбавки за вислугу років.

В МОЗ зазначили, що оскільки навчання в інтернатурі в обов'язковому порядку передбачає стажування в базових установах і закладах охорони здоров'я, то періоди проходження інтернатури лікарями, які закінчили державні вищі медичні (фармацевтичні) заклади освіти III - IV рівнів акредитації, медичні факультети університетів, навчаючись у них як за бюджетні кошти, так і за кошти юридичних та фізичних осіб, повинні зараховуватися до стажу роботи, який дає право на одержання надбавки за вислугу років.

Також зазначено, що особі, якій за результатами атестації на визначення знань та практичних навиків присвоєно звання лікаря-спеціаліста з конкретної лікарської спеціальності, закладом освіти видається сертифікат встановленого зразка. Якщо спеціалісту, який навчався у вищому навчальному закладі за контрактною формою не зроблено запис у трудовій книжці про зарахування його на посаду лікаря-інтерна, то документом, що підтверджує проходження інтернатури є сертифікат лікаря-спеціаліста.

 

 

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі