Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.12.21
18454 6
Друкувати
Обране

НАДС розроблено проект Схеми посадових окладів на 2022 рік

НАДС підготовлено проект Схеми посадових окладів на посадах державної служби на 2022 рік. Його надіслано на погодження до заінтересованих органів відповідно до регламентних вимог, після чого цей проект розгляне Уряд.

Як відомо, рівень заробітних плат державних службовців не переглядався вже тривалий час. До НАДС у зв'язку з цим надходить велика кількість звернень від громадян, а також від представників профспілок. До речі, останніми  подано відповідну петицію щодо встановлення справедливого рівня заробітних плат для державних службовців. На жаль, така ініціатива отримала лише 14 426 підписів з 25 тисяч необхідних. Але збір підписів триватиме ще впродовж 24 днів. 

Проект акта передбачає, що наприклад, посадовий оклад головного спеціаліста на рівні районної державної адміністрації складатиме 5 800 грн. При цьому збільшення окладів є пропорційним, починаючи від найнижчої посади. Зростання посадового окладу на згаданому прикладі, на перший погляд, не є значним, втім до такого рівня окладу (+ 500 грн) нараховується збільшений відсоток надбавки за вислугу років, премії, інших доплат (у разі встановлення та за наявності фонду економії).

Крім цього, нагадаємо, що головна мета реформи оплати праці державних службовців - запровадити чітку та прозору структуру заробітної плати, де 70% складатиме посадовий оклад, а варіативна частка заробітної плати становитиме не більше 30%. Наразі ж, посадовий оклад в структурі заробітної плати складає лише третину. 

Джерело:
НАДС
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
6
Тетяна
29.12.2021
Оклад рассчитывали "от обратного": минималка минус ранг минус стаж равняется оклад. Или как-то по другому?
ольга
29.12.2021
а можно бухгалтеру мозги не виносити? можно мінімальний оклад дорівнюватиме мінімальній зарплаті? Чи це садизм? 3200, 4600, 5800??? Тоді донарахувати, тоді домножмти, тоді включити а потім виключити і не враховувати? Можео людський оклад і доплати.Все.
наталя
29.12.2021
чи можна десь побачити проєкт
Схеми?
Олександр
30.12.2021
Проєкт постанови: http://spo.fpsu.org.ua/na-obgovorenni-v-spo/8179-proekt-postanovi-kmu-pro-vnesennya-zmin-do-deyakikh-postanov-kabinetu-ministriv-ukrajini-shchodo-oplati-pratsi
Наталія
30.12.2021
Ну в НАДС все чудово з окладами і із стимулюючими згідно 15 постанови. Тому коли у їхнього головного спеціаліста зарплата втричі вища ніж у керівника райадміністрації, то це мабуть і є РЕФОРМА.
НАТАЛІЯ
31.12.2021
Коли вже нарешті підвищать зарплату бухгалтерам, економістам та УО в бюджетній сфері?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×