Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.08.14
1319 0
Друкувати
Обране

Нюанси оформлення нещасного випадку з працівником, травмованим унаслідок АТО

Роз’яснено особливості оформлення актів при розслідуванні нещасних випадків з працівниками підприємств, які постраждали внаслідок АТО під час виконання трудових (посадових) обов’язків. Зокрема, звернено увагу на ускладнення, які виникли під час проведення АТО перед спеціальними комісіями щодо виконання своїх обов’язків та/або отримання відповідних матеріалів і висновків компетентних органів із зони бойових дій.
Відтак комісіям дозволено складати акти за формами H-5 та H-1 на зазначену категорію постраждалих працівників у разі підтвердження виконання останніми трудових (посадових) обов’язків у інтересах своїх підприємств, і невиконання при цьому робіт військового характеру без висновків компетентних органів.
 
При складанні цих актів рекомендовано зазначати:
вид події — код «23», з таким формулюванням, залежно від обставин: «Травмування (вбивство) внаслідок ведення бойових дій інших сторін» або «Травмування (вбивство) внаслідок тимчасового перебування в зоні бойових дій, не виконуючи роботи військового характеру»;
причини нещасних випадків — код «33» з формулюванням: «Ведення бойових дій» або «Тимчасове перебування в зоні бойових дій, не виконуючи роботи військового характеру».
 
Наприкінці ж відомство нагадало, що саме відповідні акти є підставою для вирішення питання щодо забезпечення права громадян на соціальний захист, у тому числі право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності.
 
Лист Держгірпромнагляду від 21.07.2014 № 5640/0/5.2-09/6/14
 
За матеріалами Головбух24
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі