Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.05.22
39464 8
Друкувати
Обране

Оплата праці працівникам закладів освіти повинна здійснюватися незалежно від місця їхнього перебування

До Міністерства освіти і науки України звертаються працівники закладів освіти щодо невиплати заробітної плати тим працівникам, які в умовах воєнного стану були вимушені змінити місце проживання, залишити робоче місце, але мають можливості виконувати роботу дистанційно або не можуть виконувати свої посадові обов’язки, а також щодо зменшення розмірів надбавок і доплат педагогічним працівникам тощо.

Міністерство освіти і науки неодноразово доводило до департаментів (управлінь) освіти і науки інформацію щодо особливостей застосування норм трудового законодавства під час дії правового режиму воєнного стану, зокрема щодо оплати праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання, в умовах дистанційного навчання, під час простою тощо. 

Повідомляємо, що працівникам закладів освіти на час особливого періоду гарантується, зокрема, організація освітнього процесу в дистанційній формі або в будь-якій іншій формі, що є найбільш безпечною для його учасників; збереження місця роботи, середнього заробітку та інших виплат, передбачених законом.

Органи управління у сфері освіти місцевих органів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування мають забезпечити та організувати оплату праці працівників закладів освіти та установ освіти незалежно від їхнього поточного місця проживання (перебування) в Україні чи за її межами, у тому числі шляхом прийняття рішення про оголошення простою у закладах освіти, що не можуть здійснювати освітню діяльність внаслідок збройної агресії російської федерації.

Роботодавець повинен вживати всіх можливих заходів для забезпечення реалізації права працівників на своєчасне отримання заробітної плати. Під час воєнного стану працівники можуть виконувати завдання у штатному режимі або дистанційно. Така робота може запроваджуватися без обов’язкового укладення трудового договору в письмовій формі.

Таким чином, законодавством визначено достатньо гнучкий спосіб виконання завдань за межами робочого місця, при цьому основною умовою є своєчасне виконання завдань за посадою.

Відповідно до Галузевої Угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки сторони рекомендують керівникам установ та закладів освіти забезпечити оплату простою працівникам, включаючи непедагогічних та тих, які працюють за сумісництвом, не з їхньої вини в розмірі середньої заробітної плати.

Зауважуємо, що керівникам державних органів, підприємств, установ та організацій надано право до припинення чи скасування воєнного стану в Україні в межах фонду заробітної плати, самостійно визначати розмір оплати часу простою працівників, але не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові тарифного розряду (посадового окладу).

Крім цього, Міністерство освіти і науки інформувало керівників закладів та установ освіти, які розташовані в місцях бойових дій або під тимчасовою окупацією, про можливість змінити місце розташування та перейти на обслуговування до органів Казначейства за новою адресою розташування.

На сьогодні, на жаль, не всі громади самостійно можуть виплатити заробітну плату працівникам закладів освіти через різні причини (окупація, відсутність електропостачання, втрачений зв'язок з начальником відділу освіти, керівником закладу і бухгалтерією тощо).

Задля налагодження механізму виплати заробітної плати педагогічним працівникам у тих громадах, які не можуть зробити цього самостійно, Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством фінансів і Казначейством шукають реальні можливості вирішення цього питання в тих умовах, що склалися.

У зв’язку із запровадженням військового стану в Україні, фінансовий ресурс 2022 року для виплати заробітної плати педагогічним працівникам є надто обмеженим, що спонукає місцеві органи виконавчої влади, керівників закладів освіти ухвалювати рішення про зменшення розмірів надбавок і доплат.

Інформуємо, що керівники закладів освіти мають право зменшувати розміри лише тих доплат і надбавок, які встановлені нормативними актами у граничних розмірах або мають необов’язковий характер (за складність, напруженість, за виконання особливо важливої роботи, за престижність праці тощо).

Водночас Міністерство освіти і науки ініціюватиме внесення змін до нормативно-правових актів щодо унормування питань оплати праці педагогічних працівників закладів освіти з урахуванням зменшеного обсягу освітньої субвенції.

Джерело:
МОН
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
Людмила
05.05.2022
Так, я знаходжуся на окупованій території, моєї вини в цьому не має. За що мені і моїй дитині жити.
Гость
05.05.2022
За лютий не оплатили страховий лікарняний, в кого дізнатися.
Тетяна
08.05.2022
Як може бути,що в одному місті оплата праці вчителів різна, а також навіть в одному закладі? Керівництво зловживає своїм становищем. Якщо працівник намагається розібратися з нарахуваннями прозоро натякають, про зменшення педагогічного навантаження на наступний рік.
Елена
09.05.2022
transparent_pxl.png
Елена
09.05.2022
И зарплату всем по разному платят как это,2/3кому 300 грн,кому вообще не чего,а жить неизвестно за шо
Алла Зінчук
09.05.2022
Доброго дня. Я працювала в ЗДО#2 в Херсоні. Останнє нарахування мені було в березні. На моє питання :"Чому мені не виплачують 2/3. Керівник відповів: " Давай по чесному,тебя же на роботе не было да и я не в курсе где ты...". Я їй надала мою довідку ВПО. (Хоча вона і до цього знала). Порадьте будь-ласка що робити і куди звернутись. Дякую.
Свідома
10.05.2022
Дуже цікаво пишуть, субвенції познімали, а виплати гарантують, ВИ там зверху спочатку розберіться, як виплачувати, коли кошти забрали
Краснова Ірина
10.05.2022
МОН України повинно чітко прописати, як оплачується робота вчителя у травні та після відпустки, а то кожна область та кожна школа встановлює розмір оплати по-моєму. Це спричиняє свавілля облдержадміністрацій та директорів. Конкретно визначтесь: середня зарплата чи 2/3 заробітної плати. Якщо платять 2/3, то треба щодня бути на роботі? Чи можна після відпустки працювати дистанційно із збереженням з/п? Якщо дають менший відсоток за престижність, то зазначте, скільки саме відсотків.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі