Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
12826 6
Друкувати
Обране

Про подання в електронному вигляді заяви-розрахунку та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам

З 01 жовтня 2018 року набрала чинності постанова правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 року № 12 «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України», відповідно до якої у страхувальника з’явилася додаткова можливість надсилати заяву-розрахунок для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві, а також повідомлення про виплату коштів застрахованим особам із застосуванням електронного цифрового підпису до Фонду соціального страхування України.


Для подання заяви-розрахунку та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам із застосуванням ЕЦП страхувальник повинен укласти договір про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України (далі – Договір) з робочим органом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України (зразок Договору можна завантажити за посиланням):

 MS Word-формат

Для укладання Договору страхувальнику необхідно звернутись до відділення управління за місцезнаходженням страхувальника. 

Спосіб подання документа визначається страхувальником на добровільних засадах. Подання електронного документа надає страхувальнику право не подавати відповідні документи на папері. Водночас залишається можливість подавати заяву-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам у паперовому вигляді особисто до Фонду соціального страхування України.

Дія Договору поширюється на такі електронні документи:

  • звіт Ф4 Фонду соціального страхування з тимчасовою втрати працездатності за формою згідно із Порядком формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженим постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 18.01.2011 року №4;
  • заява-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам за формами згідно із Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженим постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 року № 12.

Клієнтське спеціалізоване програмне забезпечення для подання електронних документів до Фонду соціального страхування України страхувальник вибирає самостійно (M.e.doc, Соната тощо). Додатково повідомляємо, що в перспективі Фонд планує запровадити електронні кабінети страхувальника та застрахованої особи.

Управління виконавчої дирекції Фонду соцстрахування в Закарпатській області

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(6)
Ната
18.10.2018
Бланки больничных в соответствие законодательству третий год привести не могут, зато нам рассказывают что делать и как
!! Ната
18.10.2018
Це той нетиповий випадок, коли роботу дійсно спрощують!

Маша
18.10.2018
Посилання не працюють (((
Дмитро
18.10.2018
В приват24 ще немає таких форм?
Олена
18.10.2018


В типовому договорі про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України

п. 3.1.4. При
перевірці на вимогу працівника Адресата надати надійні засоби ЕЦП для перевірки
оригіналів документів в електронній формі.
В ПОСТАНОВІ кабінету міністрів України від 28 жовтня 2004 р. N 1452 в редакції від
17.08.2017


Про затвердження Порядку застосування
електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого
самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми
власності


19.
Передача особистих ключів іншим особам забороняється.


Вера
18.10.2018
Ранее писали, що повідомлення можна буде і поштою відправляти, а в Фонді відповіли що ні. Тільки електронно або на папері разом з флешкою, як і заяви.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд