Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1865 0
Друкувати
Обране

Про збереження середньої зарплати за медичними працівниками у разі направлення на курси підвищення кваліфікації за сумісництвом

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ, ЛИСТ, від 07.04.2015 р. N 5112/0/14-15/13


Міністерство соціальної політики України розглянуло звернення <...> щодо збереження середньої заробітної плати при направленні на курси підвищення кваліфікації лікаря, який працює за сумісництвом, і в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до частини другої пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 р. N 524 "Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" за медичними і фармацевтичними працівниками державних та комунальних закладів (установ), які направляються до закладів післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки, зберігається середня заробітна плата за кожним місцем роботи згідно із законодавством.

При роботі за сумісництвом з працівником укладається окремий трудовий договір, який юридично не пов'язаний з трудовим договором за основним місцем роботи.

Стороною трудового договору про роботу за сумісництвом на стороні власника (підприємства, установи, організації) може бути як інший власник ("зовнішнє сумісництво"), так і той же власник, з яким працівник уклав трудовий договір про основну роботу ("внутрішнє сумісництво").

Працівникові, який працює за сумісництвом, оплата праці визначається за фактично відпрацьований час виходячи з передбачених умовами оплати праці складових (посадового окладу, надбавки та доплати до нього тощо).

Середня заробітна плата зберігається за медичними та фармацевтичними працівниками незалежно від того, за "внутрішнім" чи "зовнішнім" сумісництвом вони працюють і з якого місця роботи (основного чи за сумісництвом) направляються для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки. Тобто це є державною гарантією медичним та фармацевтичним працівникам, які направляються до закладів післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки.

Медичні і фармацевтичні працівники, які працюють у закладах охорони здоров'я за "зовнішнім" сумісництвом, можуть бути направлені до закладів післядипломної освіти для підвищення кваліфікації, підготовки і перепідготовки.

У цьому випадку середня заробітна плата зберігається за медичними працівниками і за основним місцем роботи, і за місцем роботи за сумісництвом.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату
В. Іванкевич

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд