Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.01.16
7887 8
Друкувати
Обране

Роботодавцям не компенсуватимуть із бюджету середнього заробітку мобілізованих працівників

У 2016 році всі роботодавці й надалі беруть на свої плечі гарантії щодо збереження робочого місця, посади та середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу. У новій редакції ст. 119 КЗпП такий тягар покладено на всі підприємства, уключаючи й фермерські господарства, сільськогосподарські виробничі кооперативи, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Зокрема, працівникам, призваним на строкову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятим за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду чи до дня фактичної демобілізації (у т.ч. демобілізованим, котрі продовжують військову службу за контрактом, але не більше ніж на строк укладеного контракту), виплачуватимуть грошове забезпечення за рахунок коштів Держбюджету України. А компенсацій із Державної скарбниці для підприємств не передбачено. Відповідно, і не діятиме звільнення від оподаткування виплат, нарахованих у межах середнього заробітку таким працівникам. 

Закон України «Про внесння змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.15 р. № 911-VIII. Набрав чинності 01.01.16 р.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
Сова
06.01.2016
Тобто виплачувати середній заробіток нам все одно будет потрібно, просто ні хто його установі не компенсуватиме? Я правильно зрозуміла?
Лариса
06.01.2016
Що не день, то чергове "покращення".....достали
Лера
06.01.2016
Интересно, как они это себе представляют? А если мобилизуют половину работников? Кто работать будет, если нет фонда зарплаты на принятие новых? Что они там курят, если отакое принимают??? Достали!!!!
оксана
11.01.2016
А что делать с компенсацией за декабрь?
Мария
12.01.2016
В каком именно пункте написано о том, что не заказывать деньги.
Мария
12.01.2016
А что, отменена постанова 105?
Мария
12.01.2016
Постанова 105 зазначена як "чинна" на сайті Верховної Ради. ...4. Для отримання компенсації з бюджету середнього заробітку підприємства, установи та організації подають щомісяця до 15 числа органові соціального захисту населення звіти про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку працівникам за формою згідно з додатком 1, погоджені районним (міським) військовим комісаріатом або військовою частиною, що здійснювали призов працівників на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби, для подання до 19 числа структурному підрозділу соціального захисту населення копій зазначених звітів, а також зведеного звіту про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку працівникам за формою згідно з додатком 2.
Мария
12.01.2016
В Законі про бюджет на 2016 рік не закладено грошові кошти за належним КПКВ. Але ЗУ про бюджет - це не змін до деяких постанов.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі