Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.03.19
6941 24
Друкувати
Обране

Розенко прогнозує зарплати по 12 тисяч вже за рік

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що за підсумками 2019 року є всі можливості досягти середньої заробітної плати в 12 тисяч гривень.


Про це він сказав  в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"На 2019 рік, я думаю, є всі можливості досягти кордону 12 тисяч гривень з урахуванням того, що курс гривні буде коливатися в прийнятних межах і інфляція цього року не перевищить 8%", - розповів Розенко.

"Це було б дуже непогано, якби середня зарплата виросла приблизно на 15-20%, що з урахуванням інфляції складе 10% зростання реальної заробітної плати", - додав віце-прем'єр.

За його словами, влада розуміє, що праця українців недооцінена і наразі близько 20% сімей в Україні перебувають за межею бідності.

При цьому він зазначив, що за останні кілька років був зроблений серйозний прорив у реформуванні системи оплати праці та піднятті мінімальної зарплати.

"Підтвердження цьому: три роки тому мінімальна заробітна плата в перерахунку була $ 53, сьогодні вже більше $ 150", - заявив Розенко.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(24)
Зрадофіл
07.03.2019
Чому так мало? треба по 1000 евро обіцяти зарплати))))
Олена Зрадофіл
12.03.2019
Обещать жениться - это еще не жениться.
И вы обещайте все, что можно!!!!!!
Ikar
07.03.2019
"На 2019 рік, я думаю, є всі можливості досягти кордону 12 тисяч гривень з урахуванням того, що курс гривні буде коливатися в прийнятних межах і інфляція цього року не перевищить 8%",

Ага, а якщо інфляція буде 0% то і підвищення не буде....тому інфляція є на руку владі за рахунок чого і піаряться за різне підвищення
Олег
07.03.2019
Після виборів зарплата може бути 12000 в день, а курс гривні 100000 за місяць разом буде 3,6 доляри.
eMelya
08.03.2019
"Підтвердження цьому: три роки тому мінімальна заробітна плата в перерахунку була $ 53, сьогодні вже більше $ 150", - заявив Розенко.

А п'ять років тому мінімальна заробітна плата в перерахунку була 1218/8=$152

Шурік eMelya
11.03.2019
Я звісно не хвалю нашу владу, але все ж таки вони майже зрівняли мінімалку на рівні 2014 у зрівнянні з доларом
ніна Шурік
11.03.2019
звісно не хвалю, але ж середню зп у зрівняні $ вони не досягли 2013 р, а про купівельну спроможність мовчу, і 12000 грн рівня 2013 р не досягнуть
"Мамо нас люди хвалять. Хто? Я Вас, а Ви мене")))
eMelya Шурік
12.03.2019
Це заслуга інфляції, кількість грошової маси зросла. Заслуга влади буде тоді, коли буде зміцнюватися гривня.
Олександр
11.03.2019
Та за...али своїм середнім показником. Середній показник може бути в розвинутих країнах, де різниця в зарплаті становить не більше ніж в 4 рази, або виправдано було в СРСР коли зарплата була майже однакова. Ви коболєву в нафтогазі і суперспеціалістам у сфері реформ ще на пару млн підніміть зарплату то у вас середня буде 20000 тис. грн.
бух Олександр
11.03.2019
Це точно, що в середньому в нас круто получається : один їв м'ясо, а другий капусту, а в середньому обоє їли голубці!
ІРЕН
11.03.2019
Нам їхня середня заробітна плата, вибачте, до одного місця. Всі наші оклади прив'язані до прожиткового мінімуму. Якщо від не буде на рівні мінімальної заробітної плати, то про яке підвищення може бути мова - знову мінімалка
Валентина
11.03.2019
Для чого нам середня зарплата, якщо 70% працюючих отримують мінімальну зарплату. Тільки завдяки тому, що Коболєв та йому подібні отримують міліони, то і середня зарплата буде 12 тис.а може і набагато більше. Що від цього ми маємо, та нічого. А у вартість газу включають зарплату 2 млн. і платить населення із своєї мінімальної.Щоб ви все своє життя далі жили на середню зарплату, ту що ви нам обіцяєте.
123
11.03.2019
в чому ж полягає реформа системи оплати праці? коли вона була? і як так пройшла непомітно. Він ж навіть не знає, що таке система оплати праці, зрівнялівка в оплаті праці пройшла це точно.
Буде у нас 12000 якщо тільки авіатранспортна галузь не схибить, завдяки тільки їм у нас СЗП "висока"
Лариса
11.03.2019
Прорив серйозний - зрівняли заробітну плату лікарю, бухгалтеру і санітарці -4173!!!! Оце прорив дійсно!!!!
Держслужбовець
11.03.2019
ПІдписуймо петицію №22/051012-еп "Вирішення питання про підвищення посадових окладів працівників державних органів"

https://petition.president.gov.ua/petition/51012
Злой Бух
11.03.2019
не бачу в цьому нічого доброго для нас, простих людей. Скоро навіть мільйони станемо платити, а де в тому радість?
bh
11.03.2019
тут уместнее будет сказать - пугает он нас такой средней, а не прогнозирует рост... потому что это значит, что улучшения не будет
...
11.03.2019
до нас у місто приїжджав президент і він об*яснив, чому зарплата така маленька була, а виявляється того, що він всі гроші йшли на розвиток армії...
яна
11.03.2019
як соромно за нас протих смертних вони нас за останіх дурнів тирмають щоб не виразитись грубіше кидають кістки як голодним собакам люди і кидаються на них сором ЕВРОПААААА
АааААА
12.03.2019
І нікого ж з них не бентежить, що освіту пустили по одному місці? Що зрівняли всіх людей? Що раніше мінімалка виплачувалась тим людям, які не мають освіти, а зараз що ти спеціаліст, бакалавр чи магістр чи без освіти - ось отримай мінімалку...
Знаю, скажуть, що йдіть працюйте в не бюджетну установу, але хто візьме жовторотих студентів без стажу роботи, яка приватна фірма?
Ось президент недавно сказав: "мені обідно, що молодь зараз виїжджає з-за кордон...", так хто у цьому винен??? Хто зараз молоді не дає розвиватись?
Як вже писали вверху "заїб**ли"...
громадянин
12.03.2019
Пане гройсман, візьміть свого друга пана президента потрошенка і всю вашу верховну мразоту і йдіть пробухувати ті гроші, які вже накрали і дайте народу спокійно жити!!!!!!!
і я громадянин
12.03.2019
як доречно щодо гройсмана з маленької букви
Олег
13.03.2019
Пам'ятаю коли у мене був оклад півтора мільйони карбованців, І купюра була така красива 1000000 карбованців,а радості не було.
Наталья
29.03.2019
Раньше 5 тариф.розр. имели минимальную з/плату, а сейчас 12 тар.розр.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн