Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
4430 0
Друкувати
Обране

Розмір доплати до заробітної плати педагогічним працівникам, які працюють в інклюзивному класі

Управління Держпраці у Хмельницькій області в межах наданих повноваженнях надає роз’яснення щодо розміру доплат до заробітної плати вчителям, які ведуть класи і інклюзивною освітою.


З метою вдосконалення системи оплати праці в галузі освіти постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. №1096 «Про встановлення розміру доплати за окремі види педагогічної діяльності», з наступними змінами, передбачено розміри доплат за окремі види педагогічної діяльності для працівників навчальних закладів.

За класне керівництво: у підготовчих та І-ІV класах закладів загальної середньої освіти - 20 %; у V-ХІ (XII) класах закладів загальної середньої освіти - 25 %. За перевірку зошитів та письмових робіт: у підготовчих та I-ІV класах закладів загальної середньої освіти - 15 %; у V-ХІ (XII) класах закладів загальної середньої освіти - 10-20%.

Доплата за перевірку зошитів та письмових робіт встановлюється залежно від педагогічного навантаження. За завідування: навчальними кабінетами у закладах загальної середньої освіти - 10-15%; майстернями - 15-20%. За роботу в інклюзивних класах (групах) у закладах дошкільної, загальної середньої освіти – доплата у граничному розмірі складає 20%.

Зазначена доплата встановлюється педагогічним працівникам, які працюють в інклюзивному класі (групі), тільки за години роботи у інклюзивних класах (групах). Конкретний розмір доплати встановлює керівник закладу, враховуючи кількість осіб з особливими освітніми потребами у класі (групі), складність порушення розвитку дітей, рівень відповідальності та обсяг роботи кожного працівника, який працює з такими дітьми, тощо, але не вище розміру 20% за фактично відпрацьовані години роботи у інклюзивних класах (групах).

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд