Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
7541 0
Друкувати
Обране

Щодо оплати праці працівників закладів охорони здоров’я

Порядок оплати праці працівників ЗОЗ встановлюється відповідно до Кодексу законів про працю, Закону України «Про оплату праці», інших законів, що встановлюють соціальні гарантії працівників та регулюють оплату праці, підзаконних актів.


Згідно з частиною 15 статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» заклади охорони здоров’я, утворені в результаті реорганізації державних та комунальних ЗОЗ — державних та комунальних установ, можуть мати відокремлене майно (в тому числі кошти), закріплене за ними на праві оперативного управління, самостійний баланс, самостійно затверджувати штатний розпис, мати рахунки в установах банків, печатки.

Відповідно до частин 2 та 3 статті 94 Кодексу законів про працю, розмір заробітної плати залежить від складності та умов виконуваної роботи, професійно-ділових якостей працівника, результатів його праці та господарської діяльності підприємства, установи, організації і максимальним розміром не обмежується.

Статтею 97 Кодексу законів про працю та статтею 15 Закону України «Про оплату праці» встановлено, що форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, ставки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються підприємствами, установами, організаціями самостійно у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами. Якщо колективний договір на підприємстві, в установі, організації не укладено, власник або уповноважений ним орган зобов’язаний погодити ці питання з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), що представляє інтереси більшості працівників, а у разі його відсутності — з іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом.

ЗОЗ у формі комунальних некомерційних підприємств самостійно формують політику оплати праці в межах цього підприємства. Відтак, нарахування та виплата заробітної плати повинні здійснюватися за рішенням керівника ЗОЗ, з дотриманням встановлених гарантій працівника. Законодавство допускає можливість встановлення диференціації оплати праці та впровадження мотиваційних механізмів для лікарів та іншого персоналу, зокрема встановлення премій, надбавок та доплат.

Щодо оплати праці керівника ЗОЗ.

Відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я керівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду уповноваженим виконавчим органом управління власника закладу охорони здоров’я на конкурсній основі шляхом укладання з ними контракту на строк від трьох до п’яти років.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 642 (далі — Постанова № 642) затверджено Порядок укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типову форму контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я (далі — Типовий контракт).

Пунктом 14 Типового контракту встановлено, що за виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, Керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з посадового окладу, визначеного за відповідним тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки. Таким чином, незважаючи на те, що єдина тарифна сітка не поширюється на діяльність ЗОЗ, які діють в організаційно-правовій формі комунального некомерційного підприємства або казенного підприємства, посадовий оклад керівника такого закладу має бути встановлено на рівні відповідного тарифного розряду Єдиної тарифної сітки.

МОЗ України готує внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 642. Новим проектом Типового контракту буде змінено порядок розрахунку заробітної плати керівника ЗОЗ.

Витяг із листа Міністерства охорони здоров’я України від 10.09.2018 № 19.1-09-1315/23755

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд