Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.02.22
2465 1
Друкувати
Обране

Щодо оплати праці завідувача бібліотеки ліцею

Відповідно до статті 6 Закону України "Про бібліотеки і бібліотечну справу" за призначенням бібліотеки поділяються на:
  • публічні (загальнодоступні), у тому числі спеціалізовані для дітей, юнацтва, осіб з фізичними вадами;
  • спеціальні (академій наук, науково-дослідних установ, навчальних закладів, підприємств, установ, організацій).

Таким чином, бібліотеки у навчальних закладах відносяться до спеціальних бібліотек у разі, якщо штатним розписом закладу передбачено структурний підрозділ "Бібліотека".

Крім того, повідомляємо, що умови оплати праці працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери визначені постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій галузей бюджетної сфери" (із змінами).

У свою чергу, умови оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій культури затверджені наказом Міністерства культури і туризму України від 18 жовтня 2005 р. N 745 "Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки" (із змінами) <...> (далі - Наказ N 745).

Таблицею 4 наказу передбачено Схему тарифних розрядів посад керівних працівників бібліотек, централізованих бібліотечних систем.

Показники віднесення до груп за оплатою праці керівних працівників бібліотек та централізованих бібліотечних систем затверджено додатком 7 до вказаного наказу.

Водночас інформуємо, що доплата за завідування бібліотекою в розмірі 5 - 15 відсотків, відповідно до підпункту 58 пункту Д розділу V загальних положень Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 р. N 102 <...>, встановлюється у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, за наявності в закладах штатних посад бібліотечних працівників.

Конкретний розмір доплати встановлюється керівником навчального закладу за погодженням з профспілковим комітетом, ураховуючи розмір фонду підручників, з яким ведеться робота.

 

Джерело:
Лист Мінкультури від 30.12.2020 р. N 3525//20.3
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Бухгалтер ЗП
02.02.2022
А якщо в ЗЗСО є посада завідувача бібліотеки, він працює з бібліотечним фондом підручників, яку доплату йому можна встановити, згідно Постанови КМУ №1391 p 1 січня 2022 р ?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі