Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.09.22
2604 0
Друкувати
Обране

Щодо встановлення підвищення посадового окладу фахівцю (консультанту) інклюзивно-ресурсного центру за педагогічне звання "практичний психолог-методист"

Відповідно до Розмірів підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати) працівникам у державних і комунальних закладах та установах освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2021 N 1391, яка набула чинності з 1 січня 2022 року, педагогічним працівникам, яким за результатами атестації присвоєно педагогічне звання "практичний психолог-методист", встановлюється підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати) на 10 відсотків.

У примітці 3 до таблиці Розмірів підвищень зазначено, що підвищення ставок заробітної плати за педагогічні звання, присвоєні за результатами атестації, здійснюється лише за період роботи на посадах, на яких були присвоєні відповідні звання. У разі переходу працівника з одного закладу освіти до іншого на однакові посади або на посади, які відповідають профілю предмета, дисципліни, що викладається, підвищення за педагогічне звання зберігається до чергової атестації.

Присвоєння педагогічних звань педагогічним працівникам здійснюється за результатами атестації і регламентується Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 N 930. Педагогічне звання "практичний психолог-методист" присвоюється працівнику, який займає посаду практичного психолога.

Отже, підвищення посадового окладу за присвоєне педагогічне звання "практичний психолог-методист" не встановлюється працівнику, який переведений з посади практичного психолога на посаду фахівця (консультанта) інклюзивно-ресурсного центру.

Джерело:
Лист МОНУ від 08.09.2022 р. N 1/10421-22
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі