Інформація по темі "" | Публікації по тегу
28.04.22
3062 0
Друкувати
Обране

Щодо здійснення виплат працівникам закладів та установ освіти, що знаходяться на території тимчасової окупації або у місцях бойових дій

Міністерство освіти і науки листом від 19.03.2022 N 1/3556-22 інформувало керівників закладів та установ освіти, які розташовані в місцях бойових дій або під тимчасовою окупацією, про можливість змінити місце розташування та перейти на обслуговування до органів Казначейства за новою адресою розташування. У разі переходу на обслуговування до іншого органу Казначейства розпорядники бюджетних коштів (одержувачі бюджетних коштів) керуються Порядком формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.12.2011 N 1691.

Також зазначаємо, що Порядок виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 N 590 (зі змінами).

Розрахунково-касове обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів здійснюється Державною казначейською службою та його органами в особливому режимі в установленому законодавством порядку з урахуванням особливостей, визначених цим Порядком.

Також інформуємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 13.03.2022 N 267 "Деякі питання затвердження фінансових документів та казначейського обслуговування в умовах воєнного стану".

На сьогодні, на жаль, не всі громади самостійно можуть виплатити заробітну плату працівникам закладів освіти через різні причини (окупація, відсутність електропостачання, втрачений зв'язок з начальником відділу освіти, керівником закладу і бухгалтерією тощо).

Задля налагодження механізму виплати заробітної плати педагогічним працівникам у тих громадах, які не можуть зробити цього самостійно, Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством фінансів і Казначейством вишукують реальні можливості вирішення цього питання в тих умовах, що склалися.

Міністерство освіти і науки постійно контролює ситуацію щодо виплати заробітної плати працівникам закладів освіти, зокрема спрямування коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Інформуємо, що освітня субвенція, яка спрямовується на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, надходить на рахунки місцевих бюджетів двічі на місяць (у перший робочий день та 11 числа місяця). Міністерство освіти і науки як головний розпорядник коштів за день до кожного траншу (1 і 11 числа місяця) надає Казначейству лист з інформацією, чи на всі бюджети і чи в повному обсязі перераховувати кошти освітньої субвенції. Кошти освітньої субвенції спрямовуються до всіх місцевих бюджетів своєчасно та в повному обсязі.

Джерело:
Лист МОНУ від 25.04.2022 р. N 1/4444-22
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі