Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.03.16
5454 24
Друкувати
Обране

Уряд працює над тим, щоб освітяни отримували гідну зарплату

Уряд забезпечує зростання соціальних стандартів громадян, зокрема підвищення зарплат бюджетникам, у тому числі й галузі освіти. Протягом 2015 року двічі, у вересні та грудні, відбувалося підвищення посадових окладів Єдиної тарифної сітки.


Цьогоріч для працівників бюджетної сфери, зокрема і для освітян, виходячи з наявних фінансових ресурсів, Держбюджетом передбачено неодноразове підвищення розміру мінімальної заробітної плати.

Удосконалення оплати праці педагогічних працівників передбачається новим Законом України “Про освіту”, що поданий до Парламенту Урядом.

Зокрема, зарплата педагогічних працівників підвищуватиметься з урахуванням надбавки за кваліфікаційні категорії (для вчителя та вихователя другої категорії – на 15% від посадового окладу; першої категорії – на 30%; вищої категорії – на 50%).

Науково-педагогічним, науковим та педагогічним працівникам закладів вищої освіти встановлюватимуться надбавки за наукові ступені та вчені звання відповідно до законодавства. Крім того, вузи зможуть збільшувати розмір доплат за рахунок власних надходжень.

До того ж, законопроектом передбачається можливість встановлювати педагогічним і науково-педагогічним працівникам доплати, надбавки, премії за використання в освітньому процесі іноземних мов, сучасних технологій, реалізацію інноваційних проектів тощо.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(24)
Гатченко Лена
25.03.2016
Когда до бухгалтеров дойдет очередь, мы что не люди???!!!
Простий бух Гатченко Лена
25.03.2016
Підтримую вашу думку. Більше 5 років на голому окладі, постійно чекаю цих підвищень соцстандартів щоб хоча би ті сльози додали до зп, індексацію нам не платять (Чернівці). Раніше просто соромно було називати свою зп подругам, але чоловік фінансово утримував, ситуація не напрягала, а зараз слово з 4 букв настала. Він вже мені говорить йти хоч у торгівлю бо не витягуємо сімейний бюджет, вже борги навіть є((( А з моїм "бюджетним" досвідом кому я у торгівлі потрібна, хіба що як продавчиня))) А я так не можу, чим себе зайняти, коли не буде покупців? Не звикла до бездіяльності, завжди мушу шось метушитись, рахувати, заповняти, готувати)))
Гатченко Лена Простий бух
25.03.2016
На данном этапе могу только посоветовать проголосовать за петицию о выплате надбавки за выслугу лет бухгалтерам и подключить всех знакомых. Будем ждать ЧУДА!
Женя
25.03.2016
Та когда за нас думали только роботы прибавляют своими новыми законами!
IT
25.03.2016
Какой заголовок. Аж прослезился
Вадим
25.03.2016
Ці "гідняки" спочатку збільшать норму педнавантаження , а потім накинуть кілька відсотків до окладу.
Ирина Вадим
25.03.2016
пора б уже привыкнуть, что в нынешнее время у нас ниче просто так людям в з/п не повышается...
Денис
25.03.2016
у нас только незащищенные одни "медики" и "педики" , в больнице если не заплатишь никто и не посмотрит они на леваках имеют ещё по одной и больше зарплат, а педики на репетиторстве нормально выезжают и никакой ответственности
Галина
25.03.2016
Про бухгалтерів довно час настав хоч щось подумати та щось зробити зробити
Ірина
25.03.2016
З усіх бюджетників найбільше обділені бухгалтера, відповідальності на тисячи а платня мінімальна
Любов
25.03.2016
Ще не одного лікаря чи вчителя не покарано в матеріальному плані, не визначено ніякого покарання,крім звільнення з роботи, а бухгалтерів в несоєчасно здав звіт- штраф, невірно- штраф,
Наталія
25.03.2016
Підключаємо всіх знайомих за підпис петиціїї про надбавку бухгалтерам
оксана
25.03.2016
Пусть оставят нас в покое! Их повішение как правило за счет сокращения!!!
Коля
25.03.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад. Подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для простих спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а дає їм лише по 20 відсотків. Решту 30 відсотків (а це з кожного спеціаліста) головбух привласнює собі, і отримує її у вигляді вищевказаних премій. Частина від цих грошей перепадає заступникам.
Оля
26.03.2016
Працювала в освіті і зовсім не згідна з тим що у вчителів мала з/та. В них навантаження становить 18 годин на тиждень, це працювати по 3 год. в день, а бухгалтер працює 8 год. за значно меншу з/ту. І майже кожний вчитель працює майже на 2 ставки по 26-28 год, і отримує відповідно 2 з/ти , а де ще тих 40 год. в тиждень що потрібно працювати бухгалтеру. І в результаті у бухгалтера з/та 2 тис, це в кращому випадку і у вчителя 4500 - 5000 тис.грн. І після обіду вчитель вдома, і ціле літо вчитель відпочиває, і на канікулах рідко ходить на роботу
Ольга Оля
29.03.2016
Видно освіта мае різницю... а ви попрацюйте вчителем-вихователем в держсанаторії для туберкульозних дітей, куди в 80% привозять дітей з интернатів та дитбудинків...і навантаження... ??? .Хотілося б потім почути, що ви скажете. І про навантаження і про зпл. І про те як їм їх бухгалтерія зпл нараховуе - собі по кишеням.
Коля Оля
26.03.2016
Проведення уроків--це далеко не вся робота вчителя. Приблизно стільки ж часу забирає підготовка і перевірка письмових робіт. Плюс класне керівництво і підтримання оснащенння кабінету у належному стані . Але і це ще не все: інколи адміністрація школи навантажує вчителя завданнями, які , на перший погляд, далекі від його обов"язків. Наприклад, ходити по квартирах і переписувати дітей дошкільного віку... Робота вчителя значно важча за бухгалтерську.
Оля Коля
26.03.2016
Класне керівництво це + 590грн. За кабінет це ще плюс 300грн. А в бухгалтера все входить в один оклад. Говорити, що робота бухгалтера легша може сказати " не бухгалтер". Я не хочу вас образити, я оцінюю вашу працю, з дітьми працювати не легко. Але зараз вам нема чому нарікати на з/ту, є люди які теж тяжко працюють але отримують менше. Але в нас привикла говорити, що педагоги бідні, мало заробляють. Але є ще й інші професії...
Іна
28.03.2016
на всі 100% згодна з Ольгою,підключаємось для підпису під петицією
Оксана
29.03.2016
Ні в якому разі не потрібно підвищувати зарплату тому що вони займаються репетиторством за які кожен з батьків платить не малі гроші Шановнвний Премєр Міністр Міністр забороніть простому вчителі займатися хабарництвом - репетиторством нехай вчать дітей як колись вчили наших батьків , дідусів, бабусів, а кому неподобаєть прошу звільнити робоче місце
Ольга Оксана
29.03.2016
А чого ви всіх під одну гребінку? Може краще вчителю (міліціонеру, лікарю і т.д і т.п.) дати гідну зпл, щоб вони, як і ви, не 1800,00грн своіх дітей годували і одягали, і вчили? А то видно ви свою працю цінуете, і вважаете, що вам теж недостатньо платять. А інші тільки гребуть гроші лопаю... Мені теж не подобаеться система де, щоб отримати кваліфіковану допомогу, треба дати "барашка в бумажці". ...але для цього треба зломати систему на рівні керівництва державою, а не за рахунок пари сотень гривень вчителя.
Оля Ольга
01.04.2016
А скільки для вас гідна з/та? Зараз в середньому вчитель отримує 4 тис. і близько 40% - 5000-6000 грн. Вам скільки не давай завжди буде мало і репетитерство ніколи не зупиниться. І через це на уроках нема смислу викладатися по повному. Раніше дітей залишали після уроків на додаткові заняття, щоб підтягнути, бо це був результат вашої праці, а тепер краще вдома - за гроші. Тепер можна учня і з двійками перевести в наступний клас, а що - мала з/та тай учень складний попався. А ще, навчіть мене, будь ласка, як можна в бухгалтерії нараховувати собі в " кишеню"? Пропрацювавши 15 років в бухгалтерії відділу освіти, багато чого не знаю???
Ольга Оля
04.04.2016
Я ж і кажу, ви всіх під одну гребінку.... Ви і правда вважаете, що всі отримують по 5-6 тис, і всі без вийнятку займаються репетиторством? Вище я писала, підіть попрацюйте з хворими дітьми, з неблагополучних сімей...за 1800-2000, а потім будете розповідати про запрлатню по 6000грн. І про те як нараховувати собі зпл я теж можу розповісти.
Коля
29.03.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують ПРЕМІЇ, що у 4-5 разів (!) перевищують їх посадовий оклад.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн